"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 1. Stankiewicz jako Miley Cyrus, Mroczek jako Michael Jackson. Kto zaprezentuje się najlepiej?

Rusza druga edycja "Dance, Dance, Dance"! Co wydarzy się w pierwszym odcinku? My już wiemy! Kasia Stankiewicz wcieli się w Miley Cyrus, a Rafał Mroczek stanie się Michaelem Jacksonem! Jak w jury zaprezentuje się Anna Mucha?

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 1. w piątek, 27.02.2020 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Druga edycja "Dance, Dance, Dance" właśnie się rozpoczyna! W programie sześć duetów zmierzy się z choreografiami z kultowych klipów i filmów muzycznych. Wszystko na scenie wykorzystującej technologię łączącą świat realny z wirtualnym. W sieci pojawił się film promujący nową edycję tanecznego show, w którym uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy.

Uczestnicy 2. edycji i Ida Nowakowska w spocie zapowiadającym nowy sezon! "Thriller" i "Dirty Dancing" na planie!Zobacz więcej

Kasi Stankiewicz, jako Miley Cyrus z klipu “Wrecking Ball”, towarzyszy siostra Ania. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odegrali scenę z filmu "Deszczowa Piosenka", a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański przypominają wilkołaki z kultowego klipu "Thriller" Michaela Jacksona. W wideo Anna Karczmarczyk wcieliła się w rolę Marylin Monroe, której towarzyszy taneczny partner Mateusz Łapka. Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, czyli Fit Lovers, grają duet z "Dirty Dancing” a Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem do złudzenia przypominają bohaterów komedii muzycznej "Blues Brothers".

W roli jurorki "Dance, Dance, Dance" zadebiutuje Anna Mucha, która dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea. Którzy uczestnicy poradzą sobie najlepiej, a kto wyląduje na ostatniej pozycji w rankingu?

Fit Lovers uczą się tańczyć z myślą o ślubie?! "To dla nas jedyna szansa"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×