"Dance, dance, dance 2" odcinek 5. Bracia Jonkisz gotowi do dalszej walki! "Nie będzie prosto..."

Bracia Jonkisz zatańczą razem do choreografii z filmu "Blues Brothers"! Jak przygotowują się do najbliższego występu w parze? Czy Krzysztof jest gotowy do walki? Sprawdź, co mają nam do powiedzenia!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" odcinek 5. PARY, w sobotę 4.04 o godz. 20:35 w TVP2 - sprawdź program tv

Przed nami kolejne występy w parach! Tydzień temu Krzysiek Jonkisz nie dał rady wytańczyć swojej solowej choreografii, ale ostatecznie powrócił na scenę i zatańczył ją jeszcze raz! Jak szykuje się do kolejnego występu?

Rafał Jonkisz dumny ze swojego brata. Krzysztof Jonkisz bohaterem solówek 4. odcinka!Zobacz więcej

Młodszy z braci Jonkiszów chce pokazać, że zeszłotygodniowa wpadka była tylko wypadkiem przy pracy i ciężko trenuje, aby jak najlepiej wypaść w nowej choreografii. - Ten czwarty odcinek zadziałał tak, że piąty nie będzie tak prosty, jak do tej pory - mówi uczestnik. - To wszystko nauczyło mnie, że mimo mega trudnych chwil można stanąć na nogi - dodaje.

Postawa brata zadziałała budująco na także na Rafała. - Zrobiłeś tak świetną robotę, że mam wobec ciebie dług i muszę zrobić jeszcze lepszą. Dla ciebie... - stwierdził. W nowym odcinku programu bracia Jonkisz zatańczą choreografię do piosenki „Shake a Tail Feather” z filmu "Blues Brohters"! Jak im pójdzie? Przekonamy się już dziś o 20:35!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Niezadowolony (gość)

  Krzysiek jest mega słabiutki.oceny 8za wysokie!!!!oceniamy duet jury!!!!Skoro Mroczkowi w duecie zanizaliacie punkty przez Cyprianskiego to czemu tu takie wysokie noty.Krzysiek nie potrafi tańczyć.owszem miły chłopak ,ale lepiej żeby nie tańczył.A tu ocenia się taniec a nie to czy dobroć z nich bije.tu jest nieuczciwe.

  04.04.2020 21:47
 • No nie moge (gość)

  Mroczek jakby dostał mega utwór powalilby wszystkich na kolana!!!!ma tak niesamowita lekkość ,łatwość ruchów że ja nie mogę się napatrzeć .Nikt mu nie dorównuje!!!!!Talent!!!!

  04.04.2020 21:45
 • Ko nie moge (gość)

  No jak zobaczyłam urywek że Mroczek tańczy we fraku to pomyślałam że nóż kuzwa znów dali mu debilny utwór!!!słuchajcie tego chłopaka stać na utwór mega trudny!!!!!!!a nie kuzwa takie ciapy

  04.04.2020 21:41
 • Paweł załanowski (gość)

  Mrociek jest dobrze trzymaj cię do boju super dowaliłeś tacem wygraś do boju walś do konca fajnie cię bawiłeś w tym tasu i wtym programie

  04.04.2020 21:37
 • widz (gość)

  Program jest super,ale Muchy nie da sie strawic.Próbowałam,nie wytrzymuję i wyłączam. Czyj to był pomysł?????

  04.04.2020 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×