"Dance, Dance, Dance 2". Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański najlepsi po 1. odcinku! Wygrają 2. edycję show TVP2?

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zachwycili w 1. odcinku drugiej edycji "Dance, Dance, Dance". Panowie nie tylko najlepiej ze wszystkich zatańczyli swój duet, ale też solówka Mroczka wzbudziła zachwyt widzów i jurorów. Czy to faworyci tej odsłony show TVP2?

Multimedia

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański faworytami "Dance, Dance, Dance"?

Pierwszy odcinek 2. edycji "Dance, Dance, Dance" przyniósł sporo emocji. Po raz pierwszy zobaczyliśmy jak tańczą nowe pary, podziwialiśmy też występy niektórych uczestników. Na koniec okazało się, że na szczycie tabeli znajdują się Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański.

Anna Mucha faworyzuje Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego?! Internauci krytykują nową jurorkę!Zobacz więcej

Rafał i Przemek to "kumple z boiska" - razem od lat grają w Reprezentacji Artystów Polskich, poznali się jednak na planie serialu "M jak miłość". Teraz postanowili razem podszkolić swoje umiejętności taneczne. Wygląda na to, że idzie im naprawdę nieźle, bo ich występy w 1. odcinku zostały ocenione najlepiej ze wszystkich. Panowie zatańczyli choreografię do utworu "Human" z repertuaru Rag'n'Bone Mana, a później Mroczek zachwycił wszystkich tańcząc jak Bruno Mars do "24K Magic".

- Na początku mieliśmy do tego dystans, bo piosenka bardzo mi się podobała, ale Rafał stwierdził, że piosenka bardzo ładna, ale co my tam zatańczymy, skoro w teledysku wszyscy stoją - wspomina Przemek. - Było trudno, bo po pierwsze to był taniec współczesny, dla mnie te ruchy nie do końca są naturalne, a po drugie - nie widzieliśmy się, a musieliśmy tańczyć równo. To była dodatkowa trudność, ale daliśmy radę - dodaje. Co jeszcze Cypryański powiedział nam o pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance 2"? Zobacz wideo!

Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała w show. Wypadła lepiej niż Basia Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gratulacje dla Rafała i Przemka- faktycznie byli najlepsi w tym odcinku (gość)

    Rafał ma za sobą przeszłość taneczną w młodzieżowej grupie i to widać. Jest super. Przemek też jest bardzo dobry. W DDD2 połowa składu przeszła wcześniej przez TzG. Uczestnicy: Rafał Mroczek (wygrana w tzg), Przemek Cypryański (uczestnik tzg), Ania Karczmarczyk (wygrana w tzg), Małgorzata Tomaszewska (uczestniczka tzg), Kasia Stankiewicz (uczestniczka tzg), Rafał Jonkisz (ćwierćfinalista tzg) tak więc dokładnie połowa uczestników. Prowadzący czyli Tomasz i Tamara też byli w TzG. Tamara była tam w półfinale. choć powinna być w finale. Z kolei jeśli chodzi o jury Ida była i uczestniczką i jurorką YCD. Robert był kiedyś raz w jury TzG, a Ania była wcześniej jurorką YCD no i wygrała TzG. Taniec nie jest więc dla niej obcą materią więc po co jej się tak czepiać. I tak jest to całkiem całkiem profesjonalne jury.

    06.03.2020 16:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×