"Dance, Dance, Dance 2". Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała jako prowadząca show. Wypadła lepiej niż Barbara Kurdej-Szatan?

Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała jako prowadząca "Dance, Dance, Dance". W drugiej edycji show TVP2 zastąpiła w tej roli Barbarę Kurdej-Szatan. Jak sobie poradziła? Nie boi się porównań do swojej poprzedniczki?

Multimedia

Tamara Goznalez Perea lepsza niż Barbara Kurdej-Szatan?

Za nami premierowy odcinek 2. edycji "Dance, Dance, Dance"! U boku Tomasza Kammela, w roli prowadzącej zadebiutowała Tamara Gonzalez Perea. Zastąpiła tym samym Barbarę Kurdej-Szatan, która współprowadziła show rok wcześniej. Czy Tamara obawia się porównań do swojej poprzedniczki?

Zachwycający Rafał Mroczek i mająca problemy Kasia Stankiewicz. Ktoś odpadł w 1. odcinku?Zobacz więcej

- Ja Basię znam bardzo dobrze, jestem jej fanką - podkreśla Gonzalez Perea. - O "Dance, Dance, Dance" nie rozmawiałyśmy, ale jestem przekonana, że trzyma za mnie kciuki. Ja też trzymam kciuki za wszystkie jej poczynania (...) My jesteśmy bardzo różne i nie mówię tu tylko o fizycznych różnicach, bo tu jest ogień i woda, ale też charakterologicznie - dodaje.

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan została odsunięta od większości programów, które prowadziła w TVP. Nie pojawiła się w jesiennej edycji "The Voice of Poland", a w "The Voice Kids" zastąpiła ją Ida Nowakowska. Jak w roli prowadzącej "Dance, Dance, Dance" poradziła sobie Tamara Gonzalez Perea? Była lepsza niż Basia?

Tomasz Kammel ocenia swoje partnerki z "The Voice". Która najlepsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nata (gość)

  Szatan była kiepska , a ta jest słaba - mówi cicho, bez entuzjazmu - szkoda. Dobrze ze Kamel ratuje sytuacje .

  15.03.2020 15:07
 • Ij (gość)

  Jak dla mnie słabo... Mimo wszystko wolę Basię

  03.03.2020 13:05
 • Kemot (gość)

  Raczej staram się nie ładować komentarzy negatywnych Ale ta pani jest kiepska i to najdelikatniejsze określenie. Tak samo słabo jak dance dance prowadzi pytanie na śniadanie. Jak ona prowadzi przełączam na TVN.

  01.03.2020 18:04
 • em (gość)

  Tak. Lepsza. Ma głos i charyzmę. Jeżeli Barbara "zniknie" z emki to będzie można ją oglądać.

  01.03.2020 14:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×