"Dance Dance Dance 3". Kto zastąpi Annę Muchę w programie? Internauci już wiedzą. Typują koleżankę aktorki z "M jak miłość"

Anna Mucha nie pojawi się w 3. edycji tanecznego show "Dance Dance Dance". Po tej informacji w sieci ruszyła giełda nazwisk. Kto ją zastąpi? Internauci typują m.in. jej koleżankę z planu serialu "M jak miłość". O kogo chodzi? Sprawdźcie.

Multimedia

Kto zastąpi Annę Muchę w "Dance Dance Dance 3"?

Anna Mucha spełniała się w roli jurorki w 2. edycji "Dance Dance Dance". Jej krytyczne uwagi nieraz bulwersowały internautów, jak i samych uczestników tanecznego show. Media rozpisywały się m.in. o jej słownych przepychankach z Kasią Stankiewicz. Wydawało się, że TVP jest zadowolona z budzącej skrajne emocje jurorki, ale rzeczywistość okazała się zgoła inna.

Wszyscy uczestnicy na planie spotu promującego nową edycję. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Na początku lutego br., na kilka tygodni przed rozpoczęciem 3. edycji "Dance, Dance, Dance" Anna Mucha poinformowała, że Telewizja Polska zakończyła z nią współpracę. Aktorki nie zobaczymy więc ponownie w roli jurorki tanecznego show - kto ją zastąpi?

O ile nazwiska nowych uczestników programu są już znane, to wciąż nie wiadomo, kto będzie oceniał ich taneczne występy. W ubiegłym roku oprócz Anny Muchy w "Dance Dance Dance" jurorowali: Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Anna Mucha nie będzie jurorką w 3. edycji. TVP zerwała z nią współpracę. "Nie rozumiem tej decyzji"Zobacz więcej

Jak to zawsze w takich przypadkach bywa, w sieci ruszyła już giełda nazwisk. Kogo internauci typują na miejsce Anny Muchy? W komentarzach na forach internetowych mówi się m.in. o Edycie Herbuś, Nataszy Urbańskiej czy Agustinie Egurroli. Popularnym wyborem jest też Katarzyna Cichopek, czyli koleżanka Anny Muchy z planu "M jak miłość".

A kogo Wy typujecie? Czekamy na Wasze głosy w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kocham Pppprezesa (gość)

  Krycha Pawlowicz.

  11.02.2021 09:13
 • Mega (gość)

  Nic nie mam do Cichopek i jestem za tym by zasiadła w jury.

  11.02.2021 00:52
 • Lplalpla (gość)

  A ja lubię Kasię Cichopek jest ok bardziej od tych szeroko ustnych glonojadow

  11.02.2021 00:48
 • Ala (gość)

  Tomasz Barański, ale pewnie wybiorą Cichopek bo wszędzie ją pchają

  10.02.2021 15:23
 • Aaa (gość)

  Ona jakoś specjalnie mi nie przypada do gustu a ta Cichopek wryła się do śniadania i jeszcze do tego chce się wróć. Ludzie, bądźmy poważni

  10.02.2021 15:11
 • Gosia (gość)

  Nie lubię Cichopek i jej męża ale to moje subiektywne zdanie. Szkoda bo jak oglądać coś i słuchać później ludzi których się nie lubi Nie rozumiem fascynacji stacji tymi osobami Ale to nie mój problem wyraziłam swoje zdanie i mam inny wybór

  10.02.2021 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×