"Dance Dance Dance 3". Michał Piróg dosadnie o udziale Agustina Egurroli w show TVP. "Na balach u wielu skur*ieli zawsze grała jakaś orkiestra"

Michał Piróg w dobitny sposób skomentował to, że Agustin Egurrola zgodził się zostać jurorem tanecznego show TVP "Dance Dance Dance". Piróg na Instagramie przypomniał, że już połowa eksperckiego składu z "You Can Dance" nawiązała współpracę z Telewizją Publiczną.

Multimedia

Michał Piróg dosadnie o udziale Agustina Egurroli w "Dance Dance Dance 3"

We wtorek (16.02) poznaliśmy skład jurorski 3. edycji "Dance Dance Dance". W programie nie zobaczymy już Anny Muchy i Roberta Kupisza. Zamiast nich taneczne zmagania uczestników u boku Idy Nowakowskiej będą oceniać: Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Znamy jurorów tanecznego show TVP! Kto zastąpił Annę Muchę i Roberta Kupisza? Są zaskoczenia!Zobacz więcej

Agustin Egurrola z programem "Dance Dance Dance" związany jest od pierwszej edycji. Do tej pory pełnił funkcję głównego choreografa a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników. W przeszłości Egurrola jurorował także w programie "You Can Dance" i to właśnie jego kolega z tanecznego show TVN, Michał Piróg w dobitny sposób skomentował w mediach społecznościowych fakt, że ten przyjął posadę jurora w show Telewizji Publicznej.

"You Can Dance" to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: "To tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu skur*ieli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni, bo kochają seks a inni, bo kochają pieniądze. Amen - napisał tancerz na Instagramie.

Zgadzacie się z nim?

Przypomnijmy, że w trzeciej edycji "Dance Dance Dance" zatańczą: prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gwizd (gość)

    A co by o piyrógu powiedział jego chłopak - andrzej piaseczny...to byłby dopiero bal karła z nosicielem hiv'a.

    16.02.2021 20:46
  • Danielos (gość)

    Lubię komentarze kuzynów ciotecznych

    16.02.2021 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×