"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 1. Roksana Węgiel i Oliwia Górniak dostały pierwszą "10" tej edycji! Nie obyło się jednak bez łez! Ktoś już opuścił program?

Czas rozpocząć 3. edycję programu "Dance, Dance, Dance"! Sześć nowych duetów zaprezentowało się w duetach i występach solowych! Choć jury przyznało już pierwszą "10" to jednak polały się łzy! Dlaczego? Sprawdźcie,co wydarzyło się w 1. odcinku "Dance, Dance, Dance 3"!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 1. co się wydarzyło? - sprawdź program tv

Trzecia edycja "Dance, Dance, Dance 3" rozpoczęła się! Tym razem w roli prowadzących oglądaliśmy Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę, a w jury - Joannę Jędrzejczyk, Idę Nowakowską i Agustina Egurrolę. Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Zatańczyli do piosenki "Take a chance on me" z filmu "Mamma mia". - W waszych żyłach płynie ta energia. Super start - oceniła Ida Nowakowska, która miała jednak kilka uwag do interpretacji. - Błędy oczywiście się wkradły. (...) Dzisiaj tej jakości brakuje - skomentował Agustin. Para zdobyła 14,5 punktu!

Potem zatańczyli Ola Nowak i Damian Kordas. Musieli zmierzyć się z choreografią do "While my guitar gently weeps" The Beatles. - Największe moje zastrzeżenia to technika. Stopy nie pracują. To było dosyć ciężkie - uznał Agustin. - Mi brakowało tej emocji - dodała Joanna. Jury oceniło ich na 13,5 punktu!

Roksana Węgiel tańczy ze swoją najlepszą przyjaciółką. Kim jest Oliwia Górniak? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

Olga Łasak i Paweł Cieślak musieli zatańczyć do "Bailamos" z repertuaru Enrique Iglesiasa. - Był ogromny stres, Olga byłaś zaaferowana krokami w 100% - uznał Agustin, któremu brakowało interakcji Olgi z partnerem. - Mi się podobało, uwielbiam latino rytmy. Dla mnie tu było dużo uwodzenia - skontrowała Joanna. Dostali 13,5 punktu!

Z kolei Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka odtworzyli choreografię z filmu "Blues Brothers" do piosenki "Think". Choć Anna Matysiak nabawiła się kontuzji, to jednak pojawiła się na scenie! - Myślę, że to był naprawdę bardzo fajny początek. Oby tak dalej! - oceniła Ida. - Staszek, musisz dorównać Ani, ona jest zwierzęciem scenicznym. Mam wrażenie, że tańczyłeś na bezdechu. Nad tym będziemy pracować - dodał Agustin. Oni także zdobyli 13,5 punktu!

Joanna Jędrzejczyk będzie jak Anna Mucha? "Będę próbowała ją zastąpić"Zobacz więcej

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zatańczyli tango z filmu "Shall we dance" (pol. "Zatańcz ze mną"). Uznali, że to może być to dobra próba ich tańca weselnego! - Co z twoim prowadzeniem? Musisz ją prowadzić! Ona zatańczyła od początku do końca sama! - Agustin miał pretensje do Pawła i dał im tylko 2 punkty! - Uważam, że za tą odwagę należy wam się trochę więcej punktów - nie zgodziła się z Agustinem Ida. W końcu łącznie dostali 10 punktów!

Ostatnim duetem na scenie były Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Pokazały swoje taneczne umiejętności w choreografii do przeboju "Intoxicated". - Szacun, dziewczyny. Ten taniec - energia, energia, energia! - zachwycała się Joanna, która za ten występ dała 10 punktów! - Roxi, troszkę popracujemy nad sylwetką. To, czego mi zabrakło - nie było między wami "connection" - dodał Agustin. Dziewczyny zdobyły 23,5 punktu!

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy szczerze wyznają: "My się uczymy tańczyć i robimy to z gracją. Jak się wywalimy to też z gracją!"Zobacz więcej

Występy solowe

Małgorzata Opczowska wcieliła się w Pink w piosence "Beautiful trauma". Podczas prób do występu uczestniczka nie radziła sobie i nie mogła powstrzymać łez. - Oczekiwałem perfekcji, a trochę się wkradło niedokładności - powiedział po występie Agustin. Dostała 14,5 punktu! Potem zaprezentowała się Ola Nowak i zatańczyła do piosenki "Dont cha" z repertuaru The Pussycat Dolls. Podczas jej prób także pojawiły się łzy! - Wow! Ola, byłaś bardzo dokładna i każdy detal był wytańczony - zachwycał się Agustin. Zdobyła 21 punktów!

Następnie na scenie pojawił się Paweł Bodzianny. Musiał zatańczyć do hitu Wham! - "Wake me up before you go-go". - Szczena mi opadła! Wszystko w muzyce, była radość, osobowość, partnerowanie było naprawdę dobre - ocenił Agustin. Został oceniony na 19,5 punktu! Olga Łasak dostała choreografię do "7 rings" Ariany Grande. - Ja się roztańczyłam, mi się podobało, niesamowita energia - uznała Joanna. Pozostali jurorzy uważają jednak, że jest nad czym pracować. Łącznie dostała 15,5 punktu!

Roksana Węgiel zatańczyła do "Lush life" Zary Larsson. - Ty masz talent, masz dryg do tańca. Poszło ci super, ale oczekiwania będą tylko wzrastać - uznała Ida. - Uważam, że duet był dużo lepszy niż solówka. To wykonanie było nudne - ocenił jednak Agustin i pokłócił się o to z Idą. Młoda wokalistka dostała 17,5 punktu, a za kulisami w jej oczach pojawiły się łzy.

Jako ostatni zatańczył Stanisław Karpiel-Bułecka - do piosenki Michaela Jacksona "Black or white". - Miałeś zmierzyć się z legendą. Od początku do końca byłeś w muzyce. Czego mi zabrakło - Michaela Jacksona! Za mało precyzji, finezji - mówił rozbawiony Agustin. Góralski Michael Jacskon zdobył 15,5 punktu!

W tym odcinku nikt nie odpadł, ale zagrożeni są Małgosia i Robert, Olga i Paweł oraz Ania i Staszek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×