"Dance, Dance, Dance 3". Robert Kupisz nie pojawi się w jury programu TVP! Kto go zastąpi?

Przygotowania do 3. edycji programu "Dance, Dance, Dance" idą pełną parą. Nowa odsłona tanecznego show TVP na antenie "Dwójki" zadebiutuje 5 marca, ale teraz wiemy, że widzów czekają zmiany!

Multimedia

Kilka dni temu media obiegła informacja, że TVP zakończyła współpracę z Anną Muchą przy programie "Dance, Dance, Dance". Aktorka nie kryła zaskoczenia, że już nie będzie jurorką hitowego programu, ale okazuje się, że to nie jedyna zmiana w składzie jurorskim w nadchodzącym "Dance, Dance, Dance"!

Od 1. edycji z programem "Dance, Dance, Dance" związany był Robert Kupisz, który do tej pory nie komentował doniesień dotyczących nowego sezonu programu TVP. Jednak kilka dni temu został zapytany na Instagramie, czy dalej będzie oceniać taneczne występy w nowej edycji show. Kupisz odpowiedział:

Tym razem już nie, ale będzie właściwa osoba za mnie, więc nadal warto oglądać.

Wszyscy uczestnicy na planie spotu promującego nową edycję. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Z Robertem Kupiszem skontaktowali się redaktorzy Pudelek.pl, którzy dopytali, czemu nie będzie już w składzie jurorskim "Dance, Dance, Dance". Odpowiedź była prosta:

Chciałem zrobić sobie dłuższe wakacje przed nowymi kolekcjami. Mam ich w tym roku aż sześć. Nie jestem aż tak elastyczny z terminami. Pozdrawiam z plaży, kibicuję nowym uczestnikom i oczywiście jurorom.

Kto go zastąpi? Tego na razie nie wiemy. Przypomnijmy, że 1. edycji show występy uczestników oceniali Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Ewa Chodakowska, natomiast w 2. sezonie Ewę Chodakowską zastąpiła Anna Mucha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lala (gość)

    Teraz TVP zawładnąć Cochopki 😫😓Niedługo cała ramowe TVP będę zajmowali bo są już wszedzie

    12.02.2021 11:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×