"Dance, Dance, Dance 3". Roksana Węgiel tańczy ze swoją najlepszą przyjaciółką. Kim jest Oliwia Górniak? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Już dzisiaj wystartuje 3. edycja programu "Dance, Dance, Dance". Jedną z gwiazd tej edycji tanecznego show TVP jest piosenkarka Roksana Węgiel, która na scenie zaprezentuje się ze swoją przyjaciółką, Oliwia Górniak. Kim jest Oliwia Górniak? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdźcie!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 3" odcinek 1 - premiera w piątek, 19 marca, o godzinie 20:30 na antenie TVP 2

Czas rozpocząć "Dance, Dance, Dance 3"! Tym razem w tanecznym show, które polega na odwzorowywaniu układów choreograficznych z przeróżnych teledysków, pojawią się m.in. Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Dziewczyny jeszcze przed startem programu były typowane na faworytki show, bo posiadają już taneczne doświadczenia. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już wkrótce!

Roksana Węgiel to postać, której przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Zwyciężczyni 1. edycji "The Voice Kids", zwyciężczyni Eurowizji Junior i jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek - to Roksana Węgiel w dużym skrócie, a ma dopiero 16 lat!

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy szczerze wyznają: "My się uczymy tańczyć i robimy to z gracją. Jak się wywalimy to też z gracją!"Zobacz więcej

W programie "Dance, Dance, Dance 3" Roksana Węgiel wystąpi razem ze swoją przyjaciółką, Oliwią Górniak, która urodziła się w 2004 roku i pasjonuje się tańcem. Skąd się znają? Skąd pochodzi? Zapytaliśmy bezpośrednio Oliwię Górniak!

Mam jeszcze 16 lat i chodzę do I liceum w Jaśle. Moim hobby jest taniec, także wpasowałam się w program - wyznała nam Oliwia Górniak.

Roksana Węgiel dodała:

Właściwie znamy się pół naszego życia. Poznałyśmy się w wieku 8 lat i zaprzyjaźniłyśmy się na obozie judo. (...) "Dance, Dance, Dance" z pewnością umocni naszą przyjaźń.

Co jeszcze powiedziały nam dziewczyny? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×