"Dance, Dance, Dance 3". Uczestnicy nowej edycji programu na nowych zdjęciach! Roksana Węgiel już jest faworytką?

Wielkimi krokami nadchodzi 3. edycja programu "Dance, Dance, Dance". Do tej pory Telewizja Polska w tajemnicy trzymała nazwiska gwiazd, które zaprezentują się na parkiecie, ale teraz już wszystko jest wiadome!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" to program, który dość niespodziewanie stał się wielkim hitem TVP. Widzowie pokochali format, w którym ich ulubione gwiazdy i celebryci starają się odtworzyć układy choreograficzne ze znanych teledysków.

Nic więc dziwnego, że 3. edycja "Dance, Dance, Dance" to jedna z najbardziej oczekiwanych rzeczy z wiosennej ramówki TVP. Kilka dni temu pojawiła się nieoficjalna lista uczestników show, ale teraz Telewizja Polska w końcu potwierdziła te doniesienia!

Roksana Węgiel zatańczy w 3. edycji programu TVP! Kto jeszcze na liście uczestników?Zobacz więcej

Na scenie "Dance, Dance, Dance" 3 zatańczą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony", Ola Nowak i Damian Kordas oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Dokładna data premiery "Dance, Dance, Dance 3" jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×