"Dance, dance, dance". Barbara Kurdej-Szatan o uczestnikach i jurorach. Są faworyci?

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel to prowadzący nowego tanecznego show TVP, "Dance, dance, dance". Czy według nich wśród uczestników są już faworyci? Czego możemy spodziewać się po programie?

Multimedia

"Dance, dance, dance" od soboty, 2.03.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Po spektakularnym sukcesie w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii, czas na "Dance, dance, dance" w Polsce. W nowym programie TVP2 sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. A to wszystko w oprawie wykorzystującej najnowsze technologie.

Gwiazdy "Sanatorium miłości" i "Dance, dance, dance" oraz śpiewająca Ola Szwed na konferencji TVP!Zobacz więcej

Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, sceny z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers", wpisały się do światowej popkultury. W nowym tanecznym show TVP2 uczestnicy, przez osiem tygodni, będą musieli w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie znane milion ludzi na całym świecie. Każdy występ oceni profesjonalne jury, któremu nie umknie nawet najmniejszy błąd.

Do programu zaproszono sześć duetów - wśród nich gwiazdy sportu, estrady i telewizji. Niektórzy z nich mieli już styczność z tańcem - aż ośmioro z nich brało udział w innym tanecznym show - "Taniec z gwiazdami". Czy zatem są wśród nich faworyci? Zapytaliśmy o to prowadzącą, Barbarę Kurdej-Szatan. Co nam powiedziała? Zobacz wideo!

Paulina Krupińska przyznaje: "Nie mam czasu dla rodziny". Co na to jej mąż?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×