"Dance, dance, dance". Ewa Chodakowska jurorką tanecznego show TVP?

W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego programu TVP pt. "Dance, dance, dance". Agnieszka Kaczorowska typowana jest na jurorkę tanecznego show. W mediach pojawiły się również informacje dotyczące udziału Ewy Chodakowskiej.

Multimedia

"Dance, dance, dance" budzi coraz większe emocje. Taneczny program TVP, który ma zasilić wiosenną ramówkę stacji ma przypominać swoją formułą "Twoją twarz brzmi znajomo". W programie znani w towarzystwie profesjonalnych tancerzy będą musieli odtwarzać słynne choreografie z teledysków. W każdym odcinku duet składający się z gwiazdy i tancerza zatańczy wspólną choreografię. Oprócz tego zaproszeni do programu celebryci będą musieli zaprezentować się w tzw. solówce, znanej chociażby z programu "You Can Dance".

Agnieszka Kaczorowska jurorką tanecznego show TVP? Zobacz więcej

Według plotek prowadzenie programu powierzono Marcelinie Zawadzkiej. W jury tanecznego show miałaby pojawić się Agnieszka Kaczorowska oraz Ewa Chodakowska - o czym donosi Party. Trenerka wszystkich Polek prowadzi już własny cykl "Pytanie na Śniadanie-Extra".

Czy sprawdziłaby się również w roli jurorki? Na pewno byłaby dla uczestników nieocenionym wsparciem, służąc im dobrą radą oraz w odpowiedni sposób motywując ich do pracy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Renata (gość)

    Serio? Chodakowska Ty znasz się też na tańcu? Daj zarobić innym... jeszcze tu Cię nie było. Odpuść bo to robi się już niesmaczne.......

    15.01.2019 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×