„Dance, Dance, Dance”. Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce!

Patricia Kazadi razem z siostrą Victorią występuje w „Dance, Dance, Dance”. Babcia gwiazdy opowiedziała o dzieciństwie wnuczki. Jakim była dzieckiem Patricia Kazadi? Posłuchajcie!

Multimedia

Przed nami ćwierćfinałowe zmagania uczestników tanecznego show TVP pt. „Dance, Dance, Dance”. Na scenie zaprezentuje się m.in. Patricia Kazadi, która zatańczy choreografię z klipu „Dirty” Christiny Aguilery. W sobotnim odcinku będziemy mieli okazję usłyszeć z ust bliskich, jaka naprawdę jest Patricia. Jedną z osób, które opowie o gwieździe, będzie jej babcia.

Ćwierćfinał przerósł Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego? Zobacz więcej

Jak pielęgniarka przychodziła zastrzyki ci dawać, jak tylko ją zobaczyłaś, już w krzyk. Jak byłaś mała, w dzień, zawsze spałaś. Jak byłaś już większa, nie chciałaś spać… Nawet mowy nie było. Zawsze coś robiłaś, cały czas miałaś jakieś zajęcie… - wspomina babcia Patricii, która zdradziła także, kiedy jej wnuczka zaczęła interesować się występami scenicznymi.

Patricia Kazadi od najmłodszych lat wykazywała talent artystyczny. Nikt nie namawiał jej jednak do śpiewania i tańczenia.

Sama zaczynała. Nikt jej nie namawiał. Miała chęci do śpiewania, tańczenia - powiedziała podczas rozmowy z wnuczką.

Taneczny program TVP doczeka się drugiego sezonu? Kto tym razem zatańczy?Zobacz więcej

Jak się okazuje, babcia jest dla Patricii wzorem do naśladowania.

Jak ktoś mnie zawsze pyta o idola, mówię, że babcia. Chciałabym mieć taką siłę... Cały mój charakter i siła, która próbowałam w sobie wzbudzić, mam po babci i dzięki babci - wyznała Patricia Kazadi.

Co jeszcze o gwieździe ”Dance, Dance, Dance” powiedziała jej babcia? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. A już o 20:05 będziemy mogli przekonać się, jak z kolejnymi choreografiami poradzą sobie ćwierćfinaliści tanecznego show TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×