"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczeni! Do oświadczyn doszło w Pradze!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski to jedna z par pierwszej polskiej edycji "Dance, Dance, Dance". Okazuje się, że wiele godzin wspólnie spędzonych na sali treningowej pozytywnie wpłynęło na ich związek. Emilian oświadczył się Kasi!

Multimedia

Kasia Dziurska - popularna trenerka personalna i instruktorka fitness, dała się poznać szerszej widowni w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym razem z Tomaszem Barańskim doszła aż do finału. Wiosną 2019 zachwycała w innym tanecznym show, "Dance, Dance, Dance". Tym razem towarzyszył jej życiowy partner, Emilian Gankowski.

Dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej podczas występu! Jurorzy w szoku!Zobacz więcej

Kiedy Kasia i Emilian brali udział w programie, wiele godzin spędzili na sali treningowej. Wcześniej także spędzali ze sobą sporo czasu - oboje są trenerami personalnymi, swoje życie związali z pracą na siłowni i zdrowym stylem życia. Kasia nigdy nie ukrywała, że pojawienie się Emiliana bardzo zmieniło jej życie. Na lepsze. Oboje bardzo się wspierają, a ich miłość widoczna jest gołym okiem. Tak było także w "Dance, Dance, Dance". Mimo, że nie tańczyli na tym samym poziomie (Kasia wielokrotnie była oceniana znacznie wyżej niż Emil), zawsze stawali za sobą murem.

Wygląda na to, że udział w programie tylko wzmocnił więź tej pary. W Wielką Sobotę Emil poprosił Kasię o rękę! Do oświadczyn doszło w czeskiej Pradze, na wzgórzu Petřín podczas zachodu słońca. Było bardzo romantycznie, a Kasia oczywiście powiedziała "tak". Gratulujemy i życzymy Kasi i Emilowi dużo szczęścia!

Patricia i Victoria czy Wiktoria i Adam? Kto wygra pierwszą edycję tanecznego show TVP? Sprawdź, kiedy finał!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • GRATULACJE (gość)

    Kasiu i Emilu gratuluje Wam decyzji, jesteście wspaniałymi ludźmi, to od Was inni niech się UCZĄ jak należy się szanować .Wy macie to we krwi tą kulturę, inteligencję, i dobro jakie od Was płynie. Bądźcie Szczęśliwi Wasza fanka choć już stara Marianna

    22.04.2019 08:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×