"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska topless w objęciach Emiliana Gankowskiego. Fani komentują jej odważne zdjęcie!

Mistrzyni fitness Kasia Dziurska może pochwalić się pięknym ciałem. Jednak dotąd nie eksponowała swoich kobiecych wdzięków w sieci. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless w objęciach Emiliana Gankowskiego.

Multimedia

Kasia Dziurska - finalistka takich programów jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Dance, Dance, Dance" zdecydowała się opublikować w sieci odważne zdjęcie. Mistrzyni fitness pochwaliła się aktem, na którym pozuje topless w objęciach narzeczonego Emiliana Gankowskiego. Fotografię uzupełniła emocjonalnym wpisem.

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, przytuli, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy gdy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi, że inne kobiety będą zazdrościć właśnie jej ... Em - podpisała zdjęcie z narzeczonym Dziurska.

Kasia Dziurska za kulisami programu. Tylko kociakom zdradziła, co zamierza po "Dance, Dance, Dance"! Zobacz więcej

Nowe zdjęcie Kasi Dziurskiej wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów. Większość chwali trenerkę za osobiste wyznanie. W komentarzach nie brakuje też zachwytów nad jej doskonałą sylwetką. Nie od dziś wiadomo, że Kasia Dziurska dzięki wieloletnim treningom może pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem.

Piękne słowa, piękne zdjęcie

zdjęcie odważne, ale podoba mi się! Mimo wszystko jest po prostu magiczne i widać tu to i czym piszesz

Świetne zdjęcie ❤️ Piękna jest Wasza miłość i niech taka będzie przez wiele, wiele lat

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×