"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska zdradza sekret swojej perfekcyjnej figury. Jak o nią dba?

Kasia Dziurska to trenerka personalna i jedna z gwiazd 1. edycji programu "Dance, Dance, Dance", a przy okazji jedna z najatrakcyjniejszych Polek. Teraz gwiazda postanowiła podzielić się swoją receptą na nienaganną figurę!

Multimedia

Figura Kasi Dziurskiej od dawna robi wrażenie. Wielu mogło się zastanawiać, jak Dziurska na co dzień pracuje nad swoją sylwetką oraz formą, ale zapewne niewielu zdawało sobie sprawę z tego, że to tak ciężka i czasochłonna praca.

Teraz głos w tej sprawie zabrała sama Kasia Dziurska, która postanowiła podzielić się swoją recepta na nienaganną figurę, przy okazji publikując zdjęcie, które doskonale oddaje efekt prac. Dziurska napisała:

Nie zawsze wyglądałam tak, jak teraz.. nie zawsze czułam się tak, jak teraz.. 🙏 Pare lat temu postanowiłam, że swoje życie totalnie poświęcę sportu. Mimo, że nie jestem już czynną zawodniczą sportów sylwetkowych, to nie wyobrażam sobie innego życia niż teraz. Sport dał mi nie tylko sylwetkę, o której marzyłam ale przede wszystkim obdarował mnie ogromną siłę i napełnił mnie wielką wiarą i pewnością siebie! 🔥 przez te wiele lat nauczyłam się, że tylko ode mnie zależy, czy uda mi się osiągnąć mój cel. Jedynie ciężka praca i silna motywacja sprawiły, że jestem w tym miejscu, w którym jestem!

Kasia Dziurska chora na SIBO. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało mimo chorobyZobacz więcej

Wyrazu podziwu od razu wyrazili fani trenerki personalnej, którzy napisali (pisownia oryginalna):

Jesteś piękna na zewnątrz jak i w środku! Motywujesz wiele ludzi - dla mnie jesteś autorytetem ❤️ Dziękuję za ten wpis 🙏

Hot hot hot🔥🔥🔥🔥🔥❤️

Jaka sztuka ❤️

Kasiu jesteś piękna kobieta zjawiskowa ,pięknie wyglądasz w tym bikini 😘❤️🔥💋

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anka (gość)

    Ładna i zgrabna dziewczyna, fajnie, że potrafi zadbać o ciało, ale nadużyciem jest nazywanie jej gwiazdą. Znowu jakiś pismak popisał się nazewnictwem. Odpowiednio byłoby napisać celebrytka.

    28.04.2020 20:51
  • Agnieszka (gość)

    Kasiu! Jak pięknie wyglądasz 🙂w bikini. 👙Bardzo ładnie.

    28.04.2020 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×