"Dance, Dance, Dance" odcinek 4. Kasia Dziurska i Emil Gankowski walczą o przetrwanie! Nikt nie odpadł z programu!

Za nami 4. odcinek programu "Dance, Dance, Dance" i emocji znowu nie brakowało! Zawodnicy nie zawsze zgadzali się z opiniami jurorów, ale przyjmowali je z pokorą. Która para poradziła sobie najgorzej? Sprawdźcie, kto odpadł z programu "Dance, Dance, Dance" w 4. odcinku!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" odcinek 4. co się wydarzyło? - sprawdź program tv

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Kasia i Emil, którzy zmierzyli się z choreografią z teledysku Eda Sheerena pt. "Shape of You". Nie jesteście ani tancerzami, ani aktorami, a tutaj musicie zagrać i zatańczyć. To wymaga pokory. Za to wam dziękuję - skomentowała występ Ewa Chodakowska. Kasiu, widzę twój rozwój - dodał Robert Kupisz. Para otrzymała 21,5 punktów.

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak musieli odwzorować układ ze wspólnego teledysku Britney Spears i Madonny. Udział w tym programie powinien dla was być terapią. Jesteście super ziomeczkami, ekstra teamem - powiedziała Ewa Chodakowska. Britney Spears jest taką słodka uwodzicielką i doskonale nią naśladujesz, Marcelina - dodała Ida Nowakowska. Wynik pary to 24 punkty.

Rafał Maślak doznał kontuzji! Zatańczy w programie?Zobacz więcej

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska musieli przemienić się...w Justina Biebera z klipu "Love Yourself". Jest dobrze, ale chciałbym, żebyście w następnym odcinku jeszcze wzmocnili swoją energię! - skomentował występ Robert Kupisz. To była choreografia, która jest trudna do zrozumienia dla ludzi. To język ciała, który wychodzi z was - dodała Ida Nowakowska. Duet uzyskał 23 punkty.

Siostry Kazadi musiały zmierzyć się z numerem "Bang Bang" Jassie J, Ariany Grande i Nicki Minaj. Patrycja, przyćmiłaś Victorię. Wcześniej byłyście duetem, a tutaj wyszłaś na prowadzenie - skomentowała taniec Ida Nowakowska. Narodziny i odrodzenie gwiazdy! - dodała zachwycona Ewa Chodakowska. Wyników sióstr to 25,5 pkt.

"Dance, Dance, Dance" - występy solowe

Emil Gankowski w występie solowym musiał zmierzyć się z numerem Jasona Derulo pt. "Swalla". Emil, wyszło super! - skomentowała taniec krótko Ewa Chodakowska. Ciężko pracujesz i to widzę, doceniam, ale w tańcu było tak dużo braków... kiepsko - skontrowała Ida Nowakowska. Wynik zawodnika to 20,5 punktów.

Emilian Gankowski stracił panowanie nad sobą! Zobacz wideo!Zobacz więcej

Adam Zdrójkowski musiał zatańczyć do piosenki Michaela Jacksona, czego bardzo nie chciał robić... Adaś, zaskakujesz. Za każdym razem mam wrażenie, że to już kres twoich możliwości, a tu proszę - powiedział zachwycony Robert Kupisz. Świetna praca stóp, co tutaj jest chyba najtrudniejsze - krzyczała Ida Nowakowska, przyznając 9,5 pkt. Ostateczny wynik to 28,5 pkt!

Victoria Kazadi tańczyła choreografię z klipu Kiesha - "Hideaway". Fajna dynamika. Możesz wykrzesać z siebie dużo więcej jeszcze - powiedział Robert Kupisz. Na naszych oczach wchodzisz w dorosłość i stajesz się kobietą - dodała Ewa Chodakowska. Wynik Victorii to 27 punktów.

Marcelina Zawadzka na scenie przemieniła się w Katy Perry z teledysku "Dark Horse". Dzisiaj na tej scenie miałaś być władcza i byłaś - powiedziała Ewa Chodakowska. W tej roli powinnaś być jeszcze bardziej władcza i tego ci życzę - skontrował Robert Kupisz. Marcelina zdobyła 24 punkty.

W TYM ODCINKU NIKT NIE ODPADŁ Z PROGRAMU "DANCE, DANCE, DANCE"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dddd (gość)

    Kazadi to najgorsza para

    18.04.2019 22:33
  • jak to w końcu jest tam z tą częstotliwością odpadania? (gość)

    W tym odcinku duże wrażenie robiły oprawy występów, ale przez to żeby je dobrze pokazać nieraz uciekało to co najważniejsze czyli taniec uczestników, bo odejścia kamerą były duże.

    24.03.2019 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×