"Dance, Dance, Dance" odcinek 6. Zacięta walka o wejście do finału i pierwsze 30 punktów w programie! Kto zachwycił wszystkich jurorów?

W 6. odcinku "Dance, Dance, Dance" wystąpiły trzy pary, a każda osoba z duetów musiała dodatkowo zatańczyć solówkę. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku programu "Dance, Dance, Dance" i kto tuż przed finałem musiał pożegnać się z programem "Dance, Dance, Dance"!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" odcinek 6. co się wydarzyło? - sprawdź program tv

Odcinek ćwierćfinałowy "Dance, Dance, Dance"" zaczął się wyjątkowo, bo od solówek. W tym odcinku bowiem obie osoby z par, oprócz wspólnego tańca, musiały zaprezentować się solo. Jako pierwsza wystąpiła Patricia Kazadi, która tym razem wcielić się musiała w niegrzeczną Christinę Aguilerę z teledysku do piosenki "Dirty". Uczestniczka miała problem z niektórymi ruchami. - To będzie oglądała moja babcia!- mówiła podczas treningów. Ostatecznie jednak wyszła na scenę, a razem z nią w ringu pojawili się Izu Ugonoh i Paweł Kołodziejczyk - Jesteś artystką. Nikt nie ocenia cię przez pryzmat twojej roli. Wchodzisz w rolę i dajesz z siebie wszystko - powiedziała Ewa Chodakowska, po czym przyznała Patricii 10 punktów. Robert Kupisz zauważył jednak, że Kazadi nie zrobiła wszystkiego na 100%. Kiedy występ oceniała Ida Nowakowska, Patricia zaczęła płakać. - Wiem dlaczego płaczesz. Dlatego, że po raz pierwszy w tym programie dam 10 punktów! - zaskoczyła wszystkich Ida. Kazadi otrzymała w sumie 29,5 punktów.

Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce! Zobacz więcej

Adam Zdrójkowski zatańczył choreografię z teledysku "DJ got us fallin' in love" Ushera. - Mam do ciebie słabość, szczególnie do twoich przeprostów. Uwielbiam je - wyznała Ida. - Chwilami wszystko było jednak zbyt intensywne - dodała. Adam otrzymał 26 punktów. Solówka Victorii Kazadi to "Sorry" Justina Biebera. - Chciałbym żebyś wreszcie zaryzkowała, zaatakowała. Ja bym chciał żebyś wyszła w końcu z chóru i zaprezentowała się jako pełnowartościowa solistka - powiedział Robert Kupisz po występie. Razem z pozostałymi jurorami przyznał Victorii w sumie 26 punktów. Emil Gankowski musiał zmierzyć się z choreografią z teledysku "Get Ugly" Jasona Derulo. -Jesteś królem dzielni. Po raz pierwszy do końca wszedłeś w rolę, nie wstydziłeś się - ocenił Robert Kupisz. Ewa Chodakowska powtarzała, jak mantrę, że ten program jest dla Emila największym wyzwaniem i, że z każdym odcinkiem robi piorunujący progres. Ukochany Kasi Dziurskiej zdobył 23,5 punktów.

Wiktoria Gąsiewska zatańczyła solówkę do utworu "IDGAF". Podczas treningów odwiedziło ją rodzeństwo. Młoda aktorka miała okazję poćwiczyć z nimi improwizację w tańcu. -Byłaś dzisiaj zupełnie inną osobą, druga część była tak drapieżna, tak znacząca [...] Jest w tobie wielki potencjał - komplementował ją Robert Kupisz. Wiktoria została oceniona na 29,5 punktów. Kasia Dziurska wytańczyła dziś choreografię z "Bad Romance" Lady Gagi. -Kaśka jesteś dla mnie najtrudniejszym uczestnikiem, bo ja z tygodnia na tydzień z mojego skromnego krzesła jurora mogę ci powtarzać tylko jedno: jesteś fenomenalna - zachwycała się Ewa Chodakowska. -To są same fajerwerki, co ty nam dajesz - dodał Robert Kupisz. Jurorzy po jej występie po raz pierwszy przyznali w programie 30 punktów!

Ćwierćfinał przerósł Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego? Zobacz więcej

Po sześciu solówkach prowadziła Patricia Kazadi i jej siostra Victoria. Na tym jednak nie koniec, bo uczestnicy musieli zaprezentować się jeszcze w duetach. Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Kasia Dziurska i Emil Gankowski, którzy próbowali odtworzyć taniec z teledysku "Jai Ho". -Emil nie masz takiej łatwości, jeżeli chodzi o taniec i ja wiem, że jesteś tutaj dla Kaśki. Masz piękne serce, widzę twoje zaangażowanie i chęci - oceniła Ewa Chodakowska. -Widzę postępy, płynność ruchu jest już lepsza, widać, że przepływa już to wszystko. Starałeś się być w punkt. Kasia, jak zwykle - jesteś błyskotką tutaj naszą. - dodała Ida Nowakowska. Fitness para zdobyła w sumie 24,5 punktów.

Tuż po nich mogliśmy zobaczyć występ Patricii i Victorii Kazadi z choreografią z teledysku Missy Elliott. -Macie dryg do tańca, to w jaki sposób pracujecie kolanami, stopami, robicie to tak, jakby to było proste, ale to nie jest proste. Uważam, że w prawdziwym artyście powinno być coś więcej, coś takiego, co poruszy i u was jest tak, jakbyście to, chciały zachować tylko dla siebie. - oceniła Ida Nowakowska. Siostry dostały 28,5 punktów.

Taneczny program TVP doczeka się drugiego sezonu? Kto tym razem zatańczy?Zobacz więcej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zatańczyli do utworu Ariany Grande i Johna Legenda "Beauty and the Beast". Robert Kupisz skrytykował taniec Adama. -Chciałbym, żebyście zaryzykowali, mnie odpuszczali - ocenił ich występ choreograf, który został później wybuczany przez publiczność. -Udźwignęliście temat na tyle, na ile wasze możliwości pozwalają - przyznała Ewa Chodakowska. -Zacznij słuchać Wiktorii - powiedziała krótko Ida Nowakowska. Para została oceniona na 24,5 punktów.

Tomasz Kammel miał dla widzów i uczestników dobrą wiadomość: nikt dziś nie odpadł, ale zdobyte punkty będą się liczyć w kolejnym odcinku. Na przejście do niego największe szanse mają: Patricia i Viktoria oraz Adam i Wiktoria. Na końcu stawki po 6. odcinku "Dance, dance, dance" znaleźli się Kasia i Emil.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Powtórki od niedawna w czwartki, a nie jak początkowo w niedziele (gość)

  Poziom trudności choreografii jest zróżnicowany. Jedne są trudniejsze inne łatwiejsze. Jakby zależnie od uczestnika. Zwłaszcza na początku pr. było to widać. Są też jakoś tam dopasowane do predyspozycji poszczególnych uczestników. Wreszcie 6 solówek czyli każdy z duetu miał swoją. Jest w tym pr. dużo choreografii opartych na hip hopie i jego pochodnych oraz technikach współczesnych. Zdarza się coś z latino. Ciekawie byłoby zobaczyć tam elementy baletu i standard. Np. tango. Co do bollywood z ostatniego odcinka, to trochę mało bylo tam tego klimatu. Kostiumy... Buty w bollywood? Fajnie się to oglądało, ale nic nie przebije bollywood Agnieszki Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w TzG.

  12.04.2019 12:02
 • Mimi (gość)

  Siostry najlepsze

  07.04.2019 19:15
 • Nadia (gość)

  Najlepsza para Kasia i Emil..najtrudniejsze układy.. uśmiechnięci..Nie to co siostry Kazadi nie trawię ich..stoją jak zbite psy..

  07.04.2019 11:36
 • Hania (gość)

  Nie podoba mi się relacja Zdrojkowskiegi z jego dziewczyną Wiktorią.Rozpuszczony,zarozumialy gwiazdorek,który" gra" na siebie.Co ta dziewczyna w nim widzi?

  07.04.2019 11:29
 • Zuza (gość)

  Nsjlepsza zdecydowanie Kasia,jej partner wg mnie dużo lepszy od Zdrojkowskiego został zbyt ,,ostro,, oceniony. Obie Kazadi są dobre,ale Patrycja ze swoim zachowaniem trochę irytująca.

  07.04.2019 10:15
 • Zosia (gość)

  Najlepiej tanczy Kasia Durska ...a nie zadna "foch" kazadi... Ona tak sie zachowuje jakby wygrac musiala..a jury jakby sie bali jej...tak sie nie robi...

  07.04.2019 09:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×