"Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi 17 lat w polskim show biznesie! Jak się zmieniła? [GALERIA]

Patricia Kazadi pokazała swój kolejny talent w "Dance, Dance, Dance". Piosenkarka, prezenterka, aktorka, a teraz także tancerka - od kilkunastu lat pracuje w show-biznesie. Jak zmieniła się na przestrzeni tych lat? W którym okresie swojego dotychczasowego życia wyglądała najlepiej? Zobaczcie zdjęcia Patricii Kazadi!

Multimedia

Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Oryginalną urodę odziedziczyła po tacie, który pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Na małym ekranie zadebiutowała rolą w serialu "Daleko od noszy" od tamtej pory zagrała w kilkunastu serialach i filmach. Jej największą pasją jest muzyka. Kazadi od 3. roku życia gra na fortepianie, występuje w teatrach i gra koncerty w Polsce oraz za granicą.

Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko-Szczęsna na festiwalu Coachella!Zobacz więcej

Patricia Kazadi zadebiutowała w mediach w 2002 roku występując w programie "Szansa na sukces". Na małym ekranie mogliśmy ją oglądać jeszcze w takich produkcjach jak: "Egzamin z życia", "Ranczo", "Fala zbrodni", "londyńczycy", "Na Wspólnej", czy ostatnio w "Bodo", w którym wcieliła się w Tahitankę Reri, która przyjeżdża do Warszawy i podbija tu nie tylko polską scenę, ale także serce jednego z największych gwiazdorów dwudziestolecia międzywojennego, Eugeniusza Bodo (Tomasz Schuchardt).

W telewizji mogliśmy ją również oglądać w takich programach jak "Jak Oni śpiewają?" (zajęła 3. miejsce). W 2010 r. wzięła udział w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami", w której zajęła 4. miejsce. Największą popularność przyniosło jej prowadzenie (od 2011 roku) programu "You can dance", a od 2013 roku programu "X Factor". W 2019 r. razem z siostrą, Victorią, wystąpiła w tanecznym show TVP2 "Dance, Dance, Dance" i zaprezentowała swoje znakomite umiejętności taneczne. Siostry Kazadi zajęły drugie miejsce.

Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce! Zobacz więcej

Patricia Kazadi nie boi się zmian. Gwiazda często zmienia swój wizerunek i eksperymentuje z wyglądem. Kolorowe peruki, warkoczyki, odważny makijaż, a nawet głowa ogolona na łyso. W którym okresie swojego dotychczasowego życia wyglądała najlepiej? Zobaczcie zdjęcia Patricii Kazadi i oceńcie sami!

Zobacz galerię

Patricia Kazadi i Tamara Gonzales Perea o rasizmie:

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×