"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka odpoczywają z dziećmi na słonecznej Ibizie. Ależ one wyrosły!

Dla Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki majówka wciąż trwa. Małżeństwo odpoczywa z dziećmi na słonecznej Ibizie. Pociechy modelki i muzyka są już naprawdę duże. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.

Multimedia

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spędzają rodzinną majówkę na słonecznej Ibizie. Uczestniczka programu "Dance, Dance, Dance" i jej mąż chętnie dzielą się zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych. Dzieci znanej pary są już naprawdę duże!

Katarzyna Cichopek na wakacjach na Cyprze. "Pięknie tu jest!"Zobacz więcej

Przypominamy, że ślub pary odbył się 26 lipca 2018 roku. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują razem córkę Antoninę (ur. 27 lipca 2015) oraz synka Jędrzeja (ur. 15 maja 2017). Miss Polonia pod jednym ze zdjęć zwróciła uwagę na to, jak dogaduje się rodzeństwo.

Od jakiegoś czasu zaczęli się razem bawić. Czekałam na ten moment.

Widać, że małżeństwo bawi się na hiszpańskiej wyspie doskonale. W galerii możecie zobaczyć, jakie zdjęcia wrzucili do tej pory do sieci!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×