"Dance, Dance, Dance". Roksana Węgiel zatańczy w 3. edycji programu TVP! Kto jeszcze na liście uczestników?

Hitowy program TVP "Dance, Dance, Dance" powraca z 3. edycją! Już od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia odnośnie do kolejnych uczestników tanecznego show, ale teraz Pudelek ujawnił pełną listę zawodników!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" powraca z 3. edycją! W programie rywalizuje sześć par, wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali.

Jak donosi Pudelek, największą gwiazdą "Dance, Dance, Dance 3" będzie wokalistka Roksana Węgiel, która zatańczy razem ze swoją przyjaciółką, Oliwią Górniak. Wcześniej w mediach pojawiły się doniesienia, że na parkiecie pojawią się także Damian Kordas i Ola Nowak oraz para z programu "Rolnik szuka żony, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" zatańczą w 3. edycji! Dadzą radę na parkiecie?Zobacz więcej

Listę uczestników uzupełniają Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz gwiazdy TVP, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

Data premiery programu "Dance, Dance, Dance 3" jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość 2 (gość)

    Jakby nie dali zdjęcia to nikogo bym nie znał. Od kilku lat jesteśmy świadkami powstawania (kreowania) pseudo celebrytów grających w filmach, serialach jak sztachety na płocie, bo inaczej tego nie można nazwać. Twarz jak cegła nieruchoma lub sztucznie próbująca odwzorować emocje.

    04.02.2021 04:32
  • Gość (gość)

    Nie znam połowy z tych osób

    03.02.2021 23:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×