"Dance, Dance, Dance" sezon 2. Rafał Jonkisz i Kasia Stankiewicz w programie! Z kim zatańczą w parze?

Znamy nazwiska kolejnych uczestników 2. edycji "Dance, Dance, Dance"! Do Aleksandra Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej dołączyły dwie pary. Treningi rozpoczynają się już za kilka dni!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance 2" - kto zatańczy?

Wkrótce ruszają treningi do 2. edycji "Dance, Dance, Dance"! Jak już informowaliśmy, na scenie zobaczymy na pewno Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. W pierwszej odsłonie tanecznego show TVP na starcie było sześć duetów, wygląda więc na to, że znamy już połowę!

Znamy nazwiska pierwszej pary uczestników 2. edycji! Jest zaskoczenie?Zobacz więcej

Jak podaje pudelek.pl, wiosną 2020 w programie zatańczą także Kasia Stankiewicz z siostrą Anią oraz Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem. Zarówno wokalistka, jak i były Mister Polski mieli już okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności w "Tańcu z gwiazdami". Z pewnością będą więc oparciem dla swoich partnerów.

Przypomnijmy, że uczestnicy "Dance, Dance, Dance" muszą w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie znane milionom ludzi na całym świecie. Każdy występ ocenia profesjonalne jury, któremu nie umknie nawet najmniejszy błąd. Poza Polską, program odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w tanecznym show TVPZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×