"Dance, Dance, Dance" sezon 2. To NIE Katarzyna Cichopek poprowadzi show? Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan?

"Dance, Dance, Danze" wróci do TVP wiosną 2020, jednak wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi 2. edycję tanecznego show. Mówiło się, że zamiast Barbary Kurdej-Szatan, gospodynią będzie Katarzyna Cichopek. Jej udział stoi jednak pod znakiem zapytania.

Multimedia

Katarzyna Cichopek nie poprowadzi "Dance, Dance, Dance"?

Trwają przygotowania do 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Uczestnicy i prowadzący są na razie trzymani w tajemnicy. Do tej pory ujawniono, że jedną z par walczących o zwycięstwo będzie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Wiadomo też, że zajdą zmiany wśród prowadzącyh. Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie pożegnała się z programem.

Jacek Kurski wskazuje, kto poprowadzi 2. edycję! Co z Tomaszem Kammelem?Zobacz więcej

Mówiło się, że gospodynią 2. edycji tanecznego show będzie Katarzyna Cichopek, jednak jej udział w progamie stoi pod znakiem zapytania. Na partnerkę Tomasza Kammela typowana jest Marcelina Zawadzka, która współpracowała z nim w "The Voice of Poland". Na jej korzyść przemawia także udział w 1. edycji "Dance, Dance, Dance", co pozwoliłoby jej wydobyć więcej emocji z nowych uczestników.

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w tanecznym show TVPZobacz więcej

W mediach jednak pojawiła się jeszcze jedna kandydatka na prowadzącą show... Jest nią Patricia Kazadi, która także wzięła udział w programie. Dodatkowo ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu programów (była gospodynią "You Can Dance").

Kogo widzielibyście w roli prowadzących 2. edycję "Dance, Dance, Dance"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • a może zupełnie ktoś nowy (gość)

    I np. nowym prowadzącym zostanie Stefano Terrazzino. Albo jurorem. Bo o roszadach w jury też coś wspominano. Ciekawie by było.

    07.01.2020 14:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×