"Dance, dance, dance". Uczestnicy są już znani! Wśród nich Zawadzka, Maślak i Wieteska! Kto jeszcze?

Po spektakularnym sukcesie w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii, czas na "Dance dance dance" w Polsce. W nowym programie TVP2 sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. A to wszystko w oprawie wykorzystującej najnowsze technologie. Poznajcie uczestników!

Multimedia

"Dance, dance, dance" od soboty, 2.03.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, sceny z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers", wpisały się do światowej popkultury. W nowym tanecznym show TVP2 uczestnicy, przez osiem tygodni, będą musieli w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie znane milion ludzi na całym świecie. Każdy występ oceni profesjonalne jury, któremu nie umknie nawet najmniejszy błąd.

Ida Nowakowska i Robert Kupisz opowiadają o nowym tanecznym show TVP!Zobacz więcej

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom "Dance, dance, dance" w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w nowatorskim show TVP2, musiała całkowicie podporządkować się pod naukę choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ucząc się układów tanecznych pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

"Dance, dance, dance" - uczestnicy:

Do programu zaproszono sześć duetów - wśród nich gwiazdy sportu, estrady i telewizji. W każdym odcinku zobaczymy występ każdego duetu oraz solowy występ jednej osoby z pary. W kolejnym odcinku, po wspólnym występie, układ taneczny zaprezentuje druga osoba. W "Dance, dance, dance" pojawią się:

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski
Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio
Monika Mazur i Dariusz Wieteska
Patricia Kazadi i jej siostra Victoria

Przypomnijmy, że program "Dance, dance, dance” odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii. Jak będzie w Polsce? Przekonamy się już wkrótce!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w nowym tanecznym programie TVP2!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dziurska i jej doczepy (gość)

    A kto to jest Dziurska z tymi obleśnymi doczepami. Przecież to program.dla znanych ludzi. Widzę teraz z każdego można zrobić gwiazdę.

    16.03.2019 21:24
  • hm (gość)

    Kto to jest zdrójkowski? rozmemłany obleśny gimbus... on jest jakiś tancerzem? aktorem? celebryta? ukonczyl jakies szkoly, kursy, cokolwiek? kt oto jest?

    02.03.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×