dance dance dance uczestnicy

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w wyjątkowej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazda show TVP opublikowała osobisty wpis!

Wiele osób zastanawia się, czy w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście może narodzić się miłość. Historia Pawła Bodziannego i Marty Paszkin, którzy poznali się w 7. edycji randkowego show dla rolników to chyba najlepszy dowód na to, że jest to możliwe. Niedługo uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" doczekają się wspólnego dziecka.

19.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin boi się o dziecko Rihanny! "Czy tylko ja, patrząc na tę stylizację, mam wrażenie, że maluszek się przeziębi?"

Marta Paszkin już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Ona i jej ukochany Paweł Bodzianny spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi Rihanny, która również jest w ciąży. Marta miała wrażenie, że dziecko piosenkarki może zmarznąć.

17.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Fani zachwyceni kreacją Marty Paszkin. Dlaczego nie zdecydowała się na białą suknię?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" ku ogromnej radości fanów i bliskich wreszcie powiedzieli sobie "tak". Małżeństwo podzieliło się zdjęciami z uroczystości na swoich profilach społecznościowych. Pod zdjęciami posypała się lawina komentarzy, komplementujących pannę młodą. Zaciekawiło ich jednak, dlaczego świeżo upieczona żona rolnika nie zdecydowała się na białą kreację.

14.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Ślub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Świadkiem rolnika był brat! Gdzie była Marta Manowska?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczni uczestnicy szybko wpadli sobie w oko i 12 marca 2022 r. przysięgli sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską. Czujni internauci zauważyli jednak, że na ślubie zabrakło Marty Manowskiej, która poniekąd jest ich swatką. Dlaczego zabrakło prezenterki?

14.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł - historia miłości. Byli o krok od rozstania, ale teraz będą mieli dziecko i wzięli ślub! Tak to się zaczęło

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Ich uczucie rodziło się na oczach milionów widzów. Początki nie były łatwe, para o mały włos się nie rozstała! Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" przetrwali jednak kryzys, niedawno się zaręczyli, a teraz oczekują narodzin pierwszego dziecka. W galerii przypominamy ich miłosną historię.

12.03.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×