"Dancing With The Stars" 13.03.2015, odcinek 2. Odpadli Marcin Najman i Hanna Żudziewicz

To już drugi odcinek trzeciej edycji "Dancing With The Stars" za nami. Odpadli Marcin Najman i Hanna Żudziewicz. Sprawdź, co się wydarzyło.

Multimedia

Drugi odcinek "Dancing With The Stars" rozpoczął walc wiedeński w wykonaniu Anny Głogowskiej i Krzysztofa Ibisza. W jury zabrakło Michała Malitowskiego, którego godnie zastępował Robert Kupisz. Gwiazdy zaś w krótkich filmikach zdradzały swoje życiowe historie, tajemnice i najtrudniejsze wybory.

Na początku poznaliśmy historię Julii Pogrebińskiej, która jest Polką urodzoną na Ukrainie. Aktorka opowiedziała o swoich pierwszych wizytach w Polsce. Julia Pgrebińska i Rafał Maserak zatańczyli fokstrota, który zachwycił Andrzeja Grabowskiego. "Tak zgrabnie, tak pięknie" - chwalił juror. Iwona Pavlović jednak zarzucała aktorce, że zatańczyła bardziej quickstepa niż fokstrota, ale doceniła show. Beata Tyszkiewicz zauważyła, że para bardzo dobrze czuła się w tym tańcu. Robert Kupisz również pochwalił całe show i zaznaczył, że Julię stać na jeszcze więcej. Para zdobyła 36 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 1. ODPADLI WOJTEK BRZOZOWSKI I PAULINA JANICKA ZOBACZ NAJLEPSZE ZDJĘCIA Z 1. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS"

Ewa Kasprzyk opowiedziała o swoich pasjach i podejściu do pracy. Z Janem Klimentem natomiast zatańczyła cza czę, a podczas występu śpiewała córka aktorki. Iwona Pavlović zwróciła uwagę, że Ewa Kasprzyk tańczyła za mało ciałem. "Pani dla mnie zawsze pozostanie belissimą" - wyznała Beata Tyszkiewicz. Para zdobyła 27 punktów.

Marcin Najman i Hanna Żudziewicz zatańczyli rumbę, która urzekła Andrzeja Grabowskiego. Robert Kupisz podzielał zachwyt przedmówcy. Marcin i Hania zdobyli 26 punktów.

Kamila Szczawińska w krótkim filmiku przed występem opowiedziała o swoim dzieciństwie. Modelka i Robert Kochanek zaprezentowali jazz. Iwona Pavlović doceniła postęp, jaki Kamila zrobiła od pierwszego odcinka, nie zapomniała jednak o małych mankamentach w tańcu. Robert Kupisz pochwalił występ Szczawińskiej i zaznaczył, że na ewentualne mankamenty wpływały bardzo długie nogi modelki. Para zdobyła 31 punktów.

Następnie dowiedzieliśmy się, co ukształtowało Łukasza Garlickiego. Aktor z Magdaleną Soszyńską-Michno zaprezentował jive'a. Andrzej Grabowski był zachwycony faktem, że Łukasz bardzo dobrze się bawił podczas występu. Czujne oko Iwony Pavlović wypatrzyło jednak pewne niedociągnięcia. Łukasz i Magda zdobyli 28 punktów.

Ada Fijał zdradziła, jakie były jej najtrudniejsze życiowe wybory. Następnie aktorka zatańczyła z Krzysztofem Hulbojem cza czę. Występ tej pary, która pod kątem technicznym nie zachwyciła Roberta Kupisza. "Dowyglądałaś" - dodał juror. Ada i Krzysztof otrzymali 27 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: TEGO NIE WIDZIELIŚCIE! EKSKLUZYWNA GALERIA ZZA KULIS "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS". AGNIESZKA KACZOROWSKA I KRZYSZTOF WIESZCZEK TRENUJĄ RUMBĘ [WIDEO]

Kolejny uczestnik opowiedział o swoich życiowych wyborach. Grzegorz łapanowski i Walerija Żurawlewa zatańczyli cza czę, która zachwyciła Iwonę Pavlović - zachwytom nie było końca.

Sylwia Juszczak-Arnesen opowiedziała o swoim życiu w Norwegii. Sylwia i Kamil Kuroczko zatańczyli taniec współczesny, który spodobał się Robertowi Kupiszowi. Beata Tyszkiewicz przyznała, że dopiero uczy się, czym jest taniec współczesny i doceniła choreografię tej pary. Sylwia i Kamil zostali ocenieni na 31 punktów.

Norbi i Nina Tyrka zaprezentowali swing, który zrobił wrażenie na Andrzeju Grabowskim. Iwona Pavlović doceniła sprzyjającą Norbiemu choreografię. Para otrzymała 27 punktów.

Tatiana Okupnik opowiedziała o swojej miłości do baletu. Następnie Tatiana i Tomasz Barański zatańczyli cza czę. Robert Kupisz był zachwycony i w przypływie emocji przytulił Tatianę. Andrzej Grabowski ułożył rym aby wyrazić swoje emocje. Para otrzymała 40 punktów.

Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli rumbę, która przypadła do gustu Iwonie Pavlović. Jurorka nie byłaby sobą, gdyby nie doczepiła się do kilku błędów. Pod wrażeniem również była Beata Tyszkiewicz. Krzysztof i Agnieszka zdobyli 35 punktów.

Z "Dancing With The Stars" odpadli Marcin Najman i Hanna Żudziewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×