"Dancing with the stars". Dominika Tajner-Wiśniewska przeżywa chwile grozy! Jej syn w ciężkim stanie trafił do szpitala!

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej - Maksymilian trafił w ciężkim stanie do szpitala. Trzynastolatek nagle stracił przytomność i trafił na OIOM. Uczestniczka "Dancing with the stars" poinformowała o zdarzeniu na Instagramie.

Multimedia

To trudny czas dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" na początku marca br. poinformowała, że jej mąż - Michał Wiśniewski złożył niespodziewanie pozew o rozwód. Wiadomość ta pojawiła się w mediach kilka dni po tym, jak żona lidera Ich Troje odpadła z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". - Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro, nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Przepraszam, jestem w rozsypce - mówiła Tajner-Wiśniewska "Faktowi".

Michał Wiśniewski chce rozwieść się z Dominiką Tajner-Wiśniewską przez jej udział w show?Zobacz więcej

Teraz Dominika Tajner-Wiśniewska przeżywa chwile grozy za sprawą jej trzynastoletniego syna Maksymiliana, który nagle stracił przytomność i trafił na OIOM. Nie wiadomo, co dokładnie się stało. W piątek, 3 maja br., Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała na Instagramie wpis, w którego wynika, że jej syn walczy o zdrowie w szpitalu.

W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zycie [...] Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują - czytamy w oświadczeniu

Synowi Dominiki Tajner -Wiśniewskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Dominika i Michał Wiśniewscy w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Komentarze

Skomentuj
  • Kris (gość)

    Chłopak walczy o życie, a ona ma czas i ochotę to komentować na instagramie. Co za matka.

    04.05.2019 15:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×