"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 3. Odpadła para Antek Królikowski i Kamila Kajak!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 3. Co się wydarzyło? Odpadła para Antek Królikowski i Kamila Kajak!

Multimedia

W 3. odcinku po raz pierwszy panie i panowie rywalizowali razem.

Para 5. - Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Para zatańczyła fokstrota. Andrzej Grabowski był pod tak ogromnym wrażeniem tańca Klaudii, że zadedykował jej wiersz. Iwona Pavlović doceniła odpowiednią postawę ciała aktorki, która mimo wykonywania trudnego tańca spisała się bardzo dobrze. Z kolei Beata Tyszkiewicz zazdrościła Klaudii, że może tańczyć z kimś takim jak Tomasz Barański. Michał Malitowski dodał, że Klaudia "pożera energią tańca parkiet" i "ma pazur", czyli według niego to "wypisz, wymaluj" Beata Tyszkiewicz.

Para otrzymała następujące noty: 9, 9, 10, 8 = 36 (noty przyznawane są w kolejności przez Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović, Beatę Tyszkiewicz i Michała Malitowskiego).

Para 12. - Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła cha chę. Michał Malitowski zauważył, że Jacek Rozenek nie do końca wczuł się w cha chę, której było "za dużo w górze, za mało w dole".

Para otrzymała następujące noty: 7, 5, 9, 5 = 26

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 1. ODPADŁA PARA VIOLA ARLAK I KRZYSZTOF HULBOJ "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 2. ODPADŁA PARA JACEK LENARTOWICZ I PAULINA BIERNAT

Para 1. - Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła walca wiedeńskiego. Michał Malitowski zauważył, że nie było "uwspólnienia", czyli Aneta i Stefano nie zachowali odpowiednio bliskiej odległości, by zgrać swoje ruchy.

Para otrzymała następujące noty: 8, 6, 8, 6 = 28

Para 4. - Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Para zatańczyła jive'a. Iwona Pavlović, mimo pewnych technicznych niedociągnięć Rafała, ułożyła dla niego specjalne przysłowie: "wysoki jak brzoza, niezły z ciebie kozak". Beata Tyszkiewicz miała małe zastrzeżenia co do poczucia rytmu piosenkarza, jednak przyznała, że uwielbia patrzeć, jak tańczy Iza Janachowska.

Para otrzymała następujące noty: 8, 8, 8, 7 = 31

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1. ODCINKA SHOW [GALERIA] 'SELFIE' Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI". LEPSZE NIŻ Z OSCARÓW?

Para 11. - Natalia Siwiec i Jan Kliment

Para zatańczyła tango. Iwona Pavlović zauważyła, że w Natalii nie ma namiętności, pasji; odpuściła komentowanie strony technicznej, bo według niej Siwiec ma po prostu trochę mniej talentu. Andrzej Grabowski dodał, że Natalię bardziej interesowały ręce niż nogi. Michał Malitowski życzył modelce, by nadal szukała samej siebie w tańcu.

Para otrzymała następujące noty: 6, 1, 6, 5 = 18

Para 10. - Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zatańczyła qiuck step. Michał Malitowski zdradził, że obawia się konkurencji ze strony Dawida Kwiatkowskiego. Tancerz podkreślił, że piosenkarz potrafi idealnie oddać charakter tańce. Beata Tyszkiewicz rozmarzonym głosem powiedziała, że chciałaby "wygrać Dawida na własność". Występ pary podsumował Andrzej Grabowski: "Kwiatkowski Dawidzie, quick step też ci idzie".

Para otrzymała następujące noty: 10, 7, 10, 8 = 35

CZYTAJ TAKŻE: DAWID KWIATKOWSKI I JANJA LESAR OSTRO TRENUJĄ DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] STEFANO TERRAZZINO O ANECIE ZAJĄC: JEST SZALENIE KOBIECA, ETERYCZNA, PIĘKNA

Para 7. - Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk

Para zatańczyła sambę. Iwona Pavlović zachęcała Karoliną Szostak, by bardziej ruszała biodrami, doceniła jednak ogromną odwagę prezenterki. Andrzej Grabowski zauważył, że zupełnie niepotrzebnie Karolina czuje się na parkiecie jak słoń w składzie porcelany.

Para otrzymała następujące noty: 6, 2, 6, 5 = 19

Para 2. - Piotr Gruszka i Nina Tryka

Para zatańczyła walca angielskiego. Iwona Pavlović zdradziła, że Piotrowi Gruszce udało się jej dogodzić: "było z klasą, elegancko, bardzo ładny, bardzo szkolny walc". Jurorka zachwycała się idealną ramą Piotra, w której sama chętnie by stanęła.

Para otrzymała następujące noty: 8, 8, 10, 7 = 33

CZYTAJ TAKŻE: SWEET FOCIE I DZIÓBEK KRZYSZTOFA IBISZA W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] ANETA ZAJĄC NARZEKA NA BUTY DO TAŃCA: GDYBY NIE BUTY, TANIEC BYŁY O WIELE PRZYJEMNIEJSZY

Para 3. - Joanna Moro i Rafał Maserak

Para zatańczyła rumbę. Beata Tyszkiewicz skomentowała: "Nie boi się pani radości, nie boi się pani śmieć, jest pani odważna, spontaniczna. Dobrze, że wzięła pani udział w programie". Z kolei Michał Malitowski zauważył, że Joanna wie, czego chce i jest najbardziej zaangażowaną i zdeterminowaną uczestniczką tej edycji programu

Para otrzymała następujące noty: 10, 10, 10, 9 = 39

Para 6. - Antek Królikowski i Kamila Kajak

Para zatańczyła fokstrota. Iwona Pavlović zdradziła, że jest zadowolona, uznała, że było poprawnie, normalnie, bez "ochów i achów", ale dobrze. Andrzej Grabowski zgodził się z koleżanką z jury, że było dużo lepiej niż ostatnio.

Para otrzymała następujące noty: 8, 6, 8, 6 = 28

Na tym zakończyły się prezentacje taneczne tego dnia.

Miejsce 1. zajęła para Joanna Moro i Rafał Maserak Miejsce 2. zajęła para Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Miejsce 3. zajęła para Piotr Gruszka i Nina Tyrka Miejsce 4. zajęła para Aneta Zając i Stefano Terrazzino Miejsce 5. zajęła para Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska Miejsce 6. zajęła para Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Miejsce 7. zajęła para Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Miejsce 8. zajęła para Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno Miejsce 9. zajęła para Natalia Siwiec i Jan Kliment

Z programu odpadła para Antek Królikowski i Kamila Kajak.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×