"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 5. Odpadła para Natalia Siwiec i Jan Kliment!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 5. Co się wydarzyło? Odpadła para Natalia Siwiec i Jan Kliment!

Multimedia

Para 11. - Natalia Siwiec i Jan Kliment

Para zatańczyła walca angielskiego. Michał Malitowski przyznał, że obawiał się, iż po wielkim sukcesie w zeszłym tygodniu Natalia osiądzie na laurach. Podkreślił, że cieszy się, iż tak się nie stało. - Okazuje się, że potrafisz być angielską damą - dodał. Również Iwona Pavlović była pozytywnie zaskoczona bardzo dobry tańcem Siwiec: - Ciało drga w kierunku tego, żeby tańczyć. Jest coraz lepiej! Beata Tyszkiewicz podziękowała modelce za to, że znalazła czas, by uczestniczyć w malowaniu pisanek, które zostaną wystawione na aukcję charytatywną. Andrzej Grabowski dorzucił: - Tylko niegodziwiec nie głosuje na Siwiec!

Przy okazji Jan Kliment złożył życzenia swojej dziewczynie Lence i zdradził, że Natalia Siwiec po raz pierwszy nie pomyliła kroków podczas występu :)

Para otrzymała następujące noty: 9, 5, 9, 7 = 30 (noty przyznawane są w kolejności przez Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović, Beatę Tyszkiewicz i Michała Malitowskiego).

Para 10. - Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zatańczyła jive'a. Michał Malitowski, który w ostatnim odcinku przyznał Dawidowi i Janji tylko 7 punktów, zaczął od wyznania. - Na moim Facebooku miałem tyle hejtu, że masakra! Obiecuję poprawę! Siedź na fejsie, ale tańcz tak jak dzisiaj - tancerz nawiązał do swoich słów z poprzedniego odcinka, gdy stwierdził, że Dawid powinien "mniej siedzieć na Facebooku i więcej pracować nad ciałem". Andrzej Grabowski miał male zastrzeżenie. - Wrócił Pan do dobrej formy. Jednak Pan twarzą wyraża ciągle to samo. Radzę nad tym popracować. Dawid odpowiedział, że po prostu zawsze jest szczęśliwy.

Para otrzymała następujące noty: 8, 7, 10, 8 = 33

CZYTAJ TAKŻE: NAJLEPSZE ZDJĘCIA Z 4. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [GALERIA] "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" - ZOBACZ ZDJĘCIA Z 4. ODCINKA SHOW [GALERIA]

Para 5. - Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Para zatańczyła tango. Iwona Pavlović z zaskoczeniem stwierdziła: - Zawstydziłam się! Zatańczyłaś z wieloma wadami, ale było w tym tyle powabu, seksu! Michał Malitowski z kolei skomplementował Klaudię. - Jesteś czarnym koniem tej edycji. Jestem zafascynowany, partnerujesz Tomkowi, nie wstydzisz się swojej tożsamości. Duże brawa! Andrzej Grabowski, który dostrzegł, że obcas Tomka zahaczył się o suknię Klaudii, pogratulował mu sprawnego wyplątania się z kłopotu. - Było wspaniale, gratuluję! - dodał.

Para otrzymała następujące noty: 10, 9, 10, 9 = 38

Para 12. - Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła fokstrota. - Bardzo pięknie zatańczyliście. Zrobił Pan bardzo duże postępy. Gratuluję Panu - Andrzej Grabowski był wyraźnie pod wrażeniem tańca Jacka Rozenka. Z kolei Beata Tyszkiewicz skomentowała: - Zobaczyłam wdzięk amanta. Bardzo dawno tego nie widziałam. Naprawdę bardzo ładnie. Czarna Mamba również doceniła taniec tej pary. - Smukłe nóżki, posuwiście, romantycznie, wykwintnie, subtelnie. Bawiłeś się muzyczką. Tańce standardowe zdecydowanie Ci leżą - dodała.

Para otrzymała następujące noty: 9, 7, 9, 8 = 33

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 4. ODPADŁA PARA KAROLINA SZOSTAK I ANDREJ MOSEJSUK SWEET FOCIE KRZYSZTOFA IBISZA W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA]

Para 1. - Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła rumbę. Michał Malitowski nie mógł przestać się zachwycać tym tańcem. - Mam słabość do Anety, a do Twojej rumby w szczególności. Pokazujesz nie seksualność, ale sensualność, zmysłowość. Jestem w szoku, ze tak dałaś sobie radę. Brawo! Beata Tyszkiewicz przyznała, że: - Mam słabość do Stefano, byłam zazdrosna! Dzięki tańcowi Anety i Stefano Andrzej Grabowski zmienił zdanie o rumbie! - To nie jest nudny taniec! Iwona Pavlović jeszcze chyba nie była w tym sezonie tak pozytywnie zaskoczona: - Byłaś perfekcyjna! Jestem zaszokowana! Opadła mi szczeka. Cudnie!

Para otrzymała następujące noty: 10, 10, 10, 10 = 40

Para 2. - Piotr Gruszka i Nina Tryka

Para zatańczyła pasodoble. - Nie wiem, co powiedzieć. To było bardzo... śmieszne. Miało być desperado, a była desperacja... W każdym razie cały czas byłeś w charakterze - skomentował Michał Malitowski. Z kolei Andrzej Grabowski dodał: - Czułem dreszcze, jestem zachwycony waszą opowieścią, tym, co robicie; jest coraz lepiej.

Para otrzymała następujące noty: 8, 2, 8, 5 = 23

Para 3. - Joanna Moro i Rafał Maserak

Para zatańczyła fokstrota. Iwona Pavlović była zadowolona z tego występu. - Bardzo mi się podobało, że bardzo starannie pracowałaś nogami. Również Beata Tyszkiewicz nie omieszkała wyrazić swojego uznania dla Joanny Moro.

Para otrzymała następujące noty: 10, 9, 10, 9 = 38

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" - ZOBACZ ZDJĘCIA Z 3. ODCINKA SHOW [GALERIA] SEKSOWNA SESJA NATALII SIWIEC I JANA KLIMENTA! [GALERIA]

Para 4. - Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Para zatańczyła quick stepa. - Myślę, że masz bardzo silne nogi. W quick stepie powinny być trochę jak u szmacianej lalki - skomentowała Pavlović. - Jest Pan coraz lepszy. To, co Państwo pokazaliście, było bardzo ładne, piękne, zachwycające - docenił ten występ Andrzej Grabowski.

Para otrzymała następujące noty: 9, 8, 9, 8 = 34

Na tym zakończyły się prezentacje taneczne. Zespół Bracia uświetnił program swoim występem.

Tym razem nie podawano miejsc, a kolejność wyczytywania była przypadkowa. W programie zostały następujące pary:

Aneta Zając i Stefano Terrazzino Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno Joanna Moro i Rafał Maserak Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Z programu odpadła para Natalia Siwiec i Jan Kliment.

Na koniec programu Stefano Terrazzino zaśpiewał słynną piosenkę "Volare"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×