Daniel Martyniuk jednak się rozwodzi?! Synowa Zenka Martyniuka złożyła pozew do sądu!

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk poinformował, że nie zamierza się rozwodzić. Teraz okazuje się jednak, że syn Zenka Martyniuka najprawdopodobniej będzie musiał pojawić się w sądzie! Co się stało?

Multimedia

Małżeństwo syna Zenka Martyniuka jest bardzo burzliwe. Daniel i Ewelina pobrali się niecały rok temu, a już nie brakuje poważnych kryzysów. Niedługo po ślubie miało dojść do kłótni, która wymagała interwencji policji. Młody Martyniuk stwierdził, że jego żona jest nimfomanką. Po narodzinach ich córki Laury relacje między małżonkami miały się poprawić.

Rozwód w rodzinie Martyniuków! Daniel Martyniuk rozwodzi się z Eweliną! Co z ich córeczką?Zobacz więcej

Niestety, po wspólnych wakacjach syn "króla disco polo" poinformował, że postanowił rozwieść się z Eweliną. Szybko zmienił jednak zdanie. Sam Zenek Martyniuk zapewniał w mediach, że jego syn nie ma zamiaru się rozwodzić. Teraz okazuje się, że sytuacja jest jeszcze bardziej dynamiczna niż mogłoby to się wydawać.

Jak podaje "Twoim Imperium", rozwód w rodzinie Martyniuków to sprawa bardzo realna. "Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów" - czytamy w tygodniku. Czy do rozwodu dojdzie? Przekonamy się wkrótce!

Rozwodu w rodzinie Martyniuków jednak nie będzie! Młodzi doszli do porozumienia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • elkos (gość)

    Daniel potrzebuje otrzeźwienia. Kopnij go Ewelina w dupę.. dostanie wymarzony rozwód i przejrzy na oczka..ty masz 20 lat znajdziesz kochającego faceta...za to jego zegar tyka i opinia na pewno pomogą mu w patologicznej lasce.Zenek Danusia współczuję..czasami nie da się dziecku przetłumaczyć głupoty jaka robi..musi dostać nauczkę od życia to może otrzeźwieje i pożałuje czynów

    30.07.2019 15:25
  • Ewela (gość)

    Dziewczyna ma racje w 100% życie jest za krótkie żeby pić marne wino

    30.07.2019 11:00
  • Anna (gość)

    Normalnie robi się z tego telenowela brazylijska. Tylko jak na „tasiemca”, zbyt szybkie zwroty akcji :-)!

    29.07.2019 22:07
  • mmmmmm (gość)

    on łajdak huj ona biedactwo trzeba zabić wszystkich co tak piszą

    29.07.2019 19:39
  • adi (gość)

    zostawcie go

    29.07.2019 19:29
  • Myszka (gość)

    Brawo. Tak trzymaj niech cię dziewczyno na nowo nie przekręcą. Lepiej niech dziecko chowa się w spokoju a nie w nerwowej i sztucznej atmosferze słysząc co raz słowa obrażające jego mamę. Wiem coś o tym.

    29.07.2019 19:18
  • Łatka (gość)

    No wreszcie dziewczyno . Kręcą Tobą jak kolowrotkiem . Przecież nie jesteś niepelnosprawna i sama umiesz podjąć decyzję . Życzę wszystkiego najlepszego . Nie będą Martyniuki z Zenkiem na czele układać i dyrygowac czyimś życiem a Danielkowi przyda się koniak solidny .

    29.07.2019 18:37
  • Anka (gość)

    Piękna dziewczyna. Długo sama nie będzie. Nie ma sensu marnować lata aż chłopak zmądrzeje. On ośmieszył siebie i swoją rodzinę. Obraził nie tylko ja ale jej rodziców. Nikt sobie na coś takiego nie pozwoli.

    29.07.2019 18:09
  • Ewa (gość)

    On sam nie wie czego chce, nie dojrzał do roli męża i ojca. Ja innego wyjścia nie widzę. Szkoda,że taki zawód zrobił swojej najbliższej, wspaniałej rodzinie.Żal mi tego człowieka, najwidoczniej potrzebuje pomocy którą odrzuca.

    29.07.2019 17:19
  • Lilka (gość)

    Dobrze dziewczyna zrobiła po co ma się denerwować na takiego niebieskiego ptaszka zachowuje się jak przedszkolak bez ambicji, honoru i tylko liczy na kasę od ojca gdy by był moim synem to by zobaczył co tociężka praca i szacunek dla pieniądza i ludzi

    29.07.2019 17:15
  • Gość (gość)

    Najwyższa już pora skończyć sagę z rodziną Martyniuków. Kogo to obchodzi.

    29.07.2019 17:00
  • Ewa (gość)

    On sam nie wie czego chce, nie dojrzał do roli męża i ojca. Ja innego wyjścia nie widzę. Szkoda,że taki zawód zrobił swojej najbliższej, wspaniałej rodzinie.Żal mi tego człowieka, najwidoczniej potrzebuje pomocy którą odrzuca.

    29.07.2019 16:33
  • Ewa (gość)

    On sam nie wie czego chce, nie dojrzał do roli męża i ojca. Ja innego wyjścia nie widzę. Szkoda,że taki zawód zrobił swojej najbliższej, wspaniałej rodzinie.Żal mi tego człowieka, najwidoczniej potrzebuje pomocy którą odrzuca.

    29.07.2019 16:32
  • Ewa (gość)

    On sam nie wie czego chce, nie dojrzał do roli męża i ojca. Ja innego wyjścia nie widzę. Szkoda,że taki zawód zrobił swojej najbliższej, wspaniałej rodzinie.Żal mi tego człowieka, najwidoczniej potrzebuje pomocy którą odrzuca.

    29.07.2019 16:31
  • Ewa (gość)

    On sam nie wie czego chce, nie dojrzał do roli męża i ojca. Ja innego wyjścia nie widzę. Szkoda,że taki zawód zrobił swojej najbliższej, wspaniałej rodzinie.Żal mi tego człowieka, najwidoczniej potrzebuje pomocy którą odrzuca.

    29.07.2019 16:31
  • Max (gość)

    W "rozumku się poprzewracała"🥴z powodu pieniędzy tatusia.

    29.07.2019 16:18
  • Ona (gość)

    A co to za gwiazda Daniel Martyniuk , niech się rozwodzi nie on pierwszy i ostatni . Dziennikarze na siłę robią gwiazdy z ludzi nic nie znaczących , już mdli od tych informacji ,wczoraj się rozwodził ,dziś nie ,jutro będzie się rozwodził. Jego rozwód ,a nie publiczny