Danny DeVito w serialu "Taxi" w lutym na CBS Action [ZDJĘCIA]

Kto opowie ciekawsze anegdoty i lepiej wysłucha, jeśli nie taksówkarz? Przekonacie się o tym już wkrótce dzięki serialowi "Taxi", który od 1 lutego w dni powszednie o 17:00 i 17:30 zagości na CBS Action.

Multimedia

Ten kultowy, wielokrotnie nagradzany statuetką Emmy amerykański sitcom opowiada o życiu grupy kierowców z Nowego Jorku. Pracownicy "Sunshine Cab Company" są barwną ekipą, do której należy m.in. despotyczny dyspozytor Louie (Danny DeVito), sfrustrowany aktor Bobby, borykający się z rzeczywistością bokser Tony oraz recepcjonistka galerii sztuki Elaine.

Dla większości z nich praca w taksówce jest tylko tymczasowym zajęciem, które mają nadzieję porzucić, kiedy tylko pojawi się możliwość pracy w wymarzonym zawodzie. Jedynie Alex (Judd Hirsch), pozbawiony złudzeń główny pracownik firmy, jest pewien, że do końca życia będzie jeździł taksówką. Wśród tych barwnych osobowości są także wypalony były hipis i pastor Reverend Jim oraz mechanik Latka Gravas (Andy Kaufman).

W pierwszym odcinku serialu Alex wraz z kolegami z pracy pojedzie taksówką z Nowego Jorku do Miami, by spotkać się ze swoją córką, którą ostatni raz widział 15 lat temu tuż przed jej wyjazdem do szkoły w Portugalii. W jednym z kolejnych odcinków Alex uda się na randkę w ciemno z Angelą, zaś Latka znajdzie na tylnym siedzeniu taksówki 2 tys. dolarów. Pracownicy korporacji będą się wahać, czy zwrócić pieniądze. W kolejnym odcinku Elaine będzie przewozić gburowatego pasażera, który oskarży ją o nieuczciwość.

W 2. sezonie Louie będzie się zastanawiał, czy zacząć się umawiać z pewną bardzo sympatyczną dziewczyną, Elaine weźmie na siebie zbyt wiele spraw, przez co będzie bliska załamania nerwowego, zaś Alex spotka się po długiej przerwie z bardzo odmienioną Angelą.

Na 1. i 2. sezon serialu "Taxi" kanał CBS Action zaprasza od 1 lutego w dni powszednie o 17:00 i 17:30. Powtórki następnego dnia o 10:00 i 10:30.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×