Danuta Holecka złośliwie o Sylwestrze TVN 2018. Prowadząca TVP Info nie potrafiła ukryć swojej niechęci na wizji! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Sylwester marzeń z Dwójką” zdeklasował konkurencyjne imprezy. Wspomnienie o imprezie stacji TVN na antenie TVP INFO nie spodobało się jednak Danucie Holeckiej, która w nieelegancki sposób przerwała wypowiedź gościa. Zobaczcie fragment wideo.

Multimedia

W Nowy Rok na antenie TVP Info doszło do nieeleganckiego incydentu z prowadzącą - Danutą Holecką w roli głównej. Dziennikarka pokusiła się o złośliwy komentarz pod adresem stacji TVN i imprezy "Warszawa - Stolica Sylwestra 2018". Kiedy gość programu - Paweł Lech wspomniał w trakcie rozmowy o Sylwestrze TVN, prowadząca TVP Info nie potrafiła ukryć swojej niechęci na wizji!

Uuu... To w TVN-ie niech pan to opowie. Myślę, że nasi widzowie się świetnie bawili i ci, którzy z Telewizją Polską spędzili sylwestra z pewnością nie żałują - powiedziała Holecka.

Przypominamy, że Sylwester Marzeń z Dwójką zebrał największą widownię w czasie wieczoru i nocy sylwestrowej. TVP2 znacząco pokonała Polsat i TVN. Największą oglądalność miał występ zagranicznych gości - zespołu Ricchi e Poveri. Średnia widownia koncertu TVP2 wyniosła 6,5 mln osób. Koncert TVN przed telewizorami śledziło 1,47 mln osób - to oznacza spadek względem ubiegłego roku o około 70 tys. widzów.

Dwójka wygrała z Polsatem i TVN. Hitem "Acapulco" zespołu Ricchi e Poveri! [WYNIKI OGLĄDALNOŚCI, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na scenie w Warszawie pojawili się z kolei m.in. Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Ira, Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Anna Karwan, Smolasty i Sławek Uniatowski. Tutaj nie pojawiły się żadne gwiazdy zagraniczne. Koncert przed telewizorami śledziło 1,47 mln osób - to oznacza spadek względem ubiegłego roku o około 70 tys. widzów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×