"Daredevil" i "Jessica Jones" Netflixa też zostaną skasowane? Spada zainteresowanie serialami z uniwersum Marvela? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serialowe uniwersum Marvela na Netflix ma poważne problemy? Tak sugerują eksperci Business Insider, którzy po skasowaniu "Iron Fista" i "Luke'a Cage'a" przewidują kolejne kasacje. Czy Netflix zdecyduje się zakończyć seriale: "Daredevil" i "Jessica Jones"?

Multimedia

"Iron Fist" i "Luke Cage" to dwa seriale na podstawie komiksów Marvela, które zostały w ostatnim czasie skasowane. Zarówno produkcja opowiadająca o młodym miliarderze, jak i historia super siłacza z niezniszczalną skórą doczekały na platformie tylko dwóch sezonów. Fani obu seriali nie mogą się pogodzić z decyzjami Netflixa i próbują jeszcze o nie walczyć, tworząc internetowe petycje. Ich wysiłki chyba jednak na nic się zdadzą.

TOP10 seriali o superbohaterach, które warto oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

Jak twierdzą bowiem eksperci Business Insider zainteresowanie serialowymi produkcjami Marvela spada. Badania przeprowadzone na podstawie aktywności internautów w mediach społecznościowych tylko to potwierdzają. Według raportu o 1. sezonie serialu "Luke Cage" wspominano w mediach społecznościowych ponad 300 tysięcy. Drugi sezon spotkał się z zainteresowaniem wynoszącym już tylko ok. 50 tysięcy postów. Z kolei 1. sezon "Iron Fista" doczekał się 120 tysięcy postów, ale zainteresowanie przy drugim sezonie spadło już do zaledwie 20 tysięcy postów.

Netflix wciąż nie podał oficjalnych powodów skasowania obu seriali. W mediach plotkuje się zarówno o kiepskiej oglądalności, jak i zakulisowych konfliktach i różnych wizji kreatywnych. Eksperci Business Insider zwracają również uwagę na mniejsze zainteresowanie "Daredevilem" i "Jessicą Jones". W mediach społecznościowych najlepiej radzi sobie ten pierwszy, który przy pierwszym sezonie doczekał się 275 tysięcy postów, a przy drugim 200 tysięcy postów. Wyniki 3. sezonu nie zostały jeszcze zbadane.

Czy "Daredevila" i "Jessicę Jones" czeka taka sama przyszłość jak "Iron Fista" i "Luke'a Cage'a"? Nieznana jest też sytuacja serialu "Marvel: The Defenders", w którym spotykają się Daredevil, czyli Matt Murdock (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Iron Fist, czyli Danny Rand (Finn Jones).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×