dariusz pachut

Przeczytaj także:

Edward Miszczak o Dodzie i jej przyszłości w Polsacie. Jej los jest już przesądzony! Zdradził, jaką przyszłość dla niej planuje

Doda to jedno z najgłośniejszych medialnych nazwisk w ostatnim czasie. Artystka celebruje 20-lecie kariery, a niedawno zakończono emisję jej programu „Doda – 12 kroków do miłości”. Wielu zastanawiało się, jaka przyszłość ją czeka w stacji, nad którą kontrolę przejął Edward Miszczak. Teraz wszystko jasne!

04.02.2023Doda. 12 kroków do miłości

Z kim spotykała się Doda? Wszyscy partnerzy Doroty Rabczewskiej. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Hajdar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut [ZDJĘCIA]

Doroty „Dody” Rabczewskiej nikomu nie trzeba w Polsce przedstawiać. Nieformalna „królowa pop” w Polsce od dwóch dekad nie schodzi ze sceny, a także z pierwszych stron kolorowej prasy. W dużej mierze to zasługa jej burzliwego życia uczuciowego - jej związki, chcąc nie chcąc, były bardzo medialne. Jej serce złamano więcej, niż jeden raz! Z kim spotykała się Doda? Przedstawiamy wszystkich partnerów wokalistki.

06.12.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda dokonała już wyboru partnera? Fani wiedzą, kto może być jej nowym ukochanym

Obecnie widzowie mają okazję oglądać program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym wokalistka stara się znaleźć partnera na całe życie. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła Doda na swoim Instagramie wywołało niemałe zamieszanie wśród jej fanów. Czy wiadomo, z kim ostatecznie piosenkarka postanowiła się związać? Internauci są niemal pewni, o kogo może chodzić!

20.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×