"Dark". Ruszają zdjęcia do 2. sezonu niemieckiego hitu Netflix! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Dark". Właśnie ruszają zdjęcia do 2. sezonu niemieckiego hitu Netflix! Czego można spodziewać się po nowych odcinkach produkcji? Sprawdźcie!

Multimedia

25 czerwca rozpoczęła się produkcja drugiego sezonu "DARK". Zdjęcia do 8 nowych godzinnych odcinków powstaną w Berlinie i okolicach. W nowym sezonie wielokrotnie nagradzanego pierwszego niemieckiego serialu oryginalnego Netflix jego twórcy Baran bo Odar i Jantje Friese dodali nowe postacie i płaszczyzny czasowe (zarówno w przeszłości, jak i przyszłości).

Scenariusz do wszystkich odcinków został napisany przez Jantje Friese. Za reżyserię odpowiada Baran bo Odar, a za produkcję Widemann & Berg Television oraz Quirin Berg i Max Wiedemann, którzy wspólnie z Friese i Odarem pełnią także funkcję producentów wykonawczych.

10 nowych europejskich seriali, powrót "Domu z papieru" i "Dark"! Sprawdź szczegóły [DATY PREMIER+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do obsady dołączą Sylvester Groth, Winfried Glatzeder i Sandra Borgmann, którzy zagrają u boku znanych z pierwszego sezonu Louisa Hofmanna, Jördis Triebel, Lisy Vicari i Olivera Masucciego.

"DARK" to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×