Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w odc. 1 "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"

Dawid Kwiatkowski, wokalistka, którego taneczne popisy będzie można ocenić już w odc. 1 "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", dostał szansę zademonstrowania nie tylko umiejętności tanecznych, ale i wokalnych - występ piosenkarza zamknie 1. odcinek show.

Multimedia

Odc. 1 "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zostanie wyemitowany w piątek o godz. 20 w Polsacie. Oprócz popisów tanecznych gwiazd widzowie będą mieli okazję usłyszeć, jak śpiewa jeden z uczestników show - Dawid Kwiatkowski.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 1 W PIĄTEK 7.03.2014 W POLSACIE! [GALERIA] MAMY ZDJĘCIA Z TRENINGÓW DO PROGRAMU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [GALERIA][/sc]

Radosną nowiną nastoletni piosenkarz podzielił się z fanami za pośrednictwem Facebooka. Kwiatkowski dorzucił również kilka fotek zza kulis programu, w tam jedno "selfie" z innymi uczestnikami "Tańca z gwiazdami".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT CIĘŻKO PRACUJĄ PRZED "TAŃCEM Z GWIAZDAMI" KLAUDIA HALEJCIO KONKTUZJOWANA NA PLANIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"[/sc]

"Dowiedziałem się właśnie, że mój występ zamknie pierwszy odcinek tańca z Gwiazdami :)) To mega zaszczyt, że dostałem szansę zaśpiewania w pierwszej edycji tego programu i to jeszcze w otwierającym go odcinku. Wybrałem piosenkę, której się pewnie nie spodziewacie, ale z orkiestrą będzie brzmieć świetnie Can't wait!" - napisał Dawid Kwiatkowski (pisownia oryginalna).

Będziecie oglądać "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Komentarze

Skomentuj
  • kamil8145@...

    Na tej stronce >>> (http://u.42.pl/2S9w) za darmo zobaczysz najnowsze Filmy i Seriale Online w jakości HD!

    07.03.2014 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×