Dawid Ogrodnik weźmie udział w reality-show "Ekspedycja Cartoon Network"

Jesienią na kanale Cartoon Network będzie można oglądać reality-show dla dzieci. W jednym z odcinków udział weźmie aktor Dawid Ogrodnik.

Multimedia

W październiku dziecięcy kanał Cartoon Network rozpocznie emisję reality-show „Ekspedycja Cartoon Network”. W jednym z jego odcinków wystąpi aktor Dawid Ogrodnik.

Program nawiązywać ma do zabawy w podchody i wystąpią w nim drużyny złożone z trójki dzieci z jednej klasy lub innej zorganizowanej grupy takiej jak np. klub sportowy.

„Ekspedycja Cartoon Network” składa się z sześciu odcinków, a do każdego z nich zaproszono gościa specjalnego, który pomoże dzieciom w wypełnieniu przygotowanych zadań. W jednym z odcinków pojawi się znany m.in. z filmów „Jesteś Bogiem i „Chce się żyć” aktor Dawid Ogrodnik, towarzyszący trójce chłopców z Wrocławia.

„Ekspedycja Cartoon Network” jest polską wersją niemieckiego formatu typu edutainment pt. „Spurensuche” (więcej na ten temat). Program prowadzi Marcin Mroziński. Premiera całego sezonu na antenie Cartoon Network zaplanowana jest na październik br.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział Cartoon Network w rynku w czerwcu br. wyniósł 0,55 proc. (więcej na ten temat).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×