"Demakijaż". Dominika Gwit-Dunaszewska opowie Krzysztofowi Ibiszowi o swoim małżeństwie i miłości [ZAPOWIEDŹ ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już po raz kolejny Krzysztof Ibisz zaprasza do programu znakomitych gości – siódmy sezon "Demakijażu" od 9 września na antenie Polsat Cafe! A w nim mądre rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia z tymi, którzy nas fascynują i intrygują. Z ludźmi świata show-biznesu, internetu, sportu i sztuki. Z magnetycznymi kobietami i - po raz pierwszy w historii programu - z mężczyznami!

Multimedia

"Demakijaż" w niedzielę 9.09.2018 o godz. 15:00 w Polsat Cafe!

Pierwszy odcinek siódmego sezonu już w najbliższą niedzielę (9września) o godz. 15:00 w Polsat Cafe. Prosto z podróży poślubnej odwiedziła nas aktorka Dominika Gwit-Dunaszewska, aby opowiedzieć o potędze miłości i szczęściu, które pokonuje najstraszniejsze kompleksy i stereotypy.

Aktorka zdradziła, jak poznała swojego przyszłego męża i jak wyglądały zaręczyny:

To był dzień moich urodzin. Miała być wieczorem uroczysta kolacja, ale Wojtek był tak zestresowany, że do tej kolacji nie doczekał i po prostu w trakcie dnia na środku salonu wręczył mi prezent urodzinowy, potem klęknął, zorientowałam się, co się dzieje i wiem tylko, że on mówił, ja ryczałam i wiedziałam tylko, że trzeba powiedzieć tak.

Białach zostanie antyterrorystą? Twórcy "Policjantek i policjantów" przygotowali film! Kiedy premiera w telewizji? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dominikach opowiedziała też o swojej walce z otyłością i o tym, jak przegrywając walkę z kilogramami, wygrała walkę o siebie:

Całe życie wydawało mi się, że jestem gorsza, dlatego, że jestem gruba. To nie tyle fizycznie, co bardzo psychicznie obciążająca choroba.

Czy teraz pora na dziecko? Jak chciałaby, by jej życie wyglądało za 50 lat? Czym jest dla niej prawdziwa miłość? Co ceni w życiu najbardziej, a co chciałaby w nim zmienić? O tym wszystkim w najbliższą niedzielę o 15:00 na antenie Polsat Cafe.

Adam jednak nie umarł? Grzegorz Daukszewicz wróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W kolejnym odcinku o tym, jak podnieść się z martwych i zdobyć świat opowie nam Popek - samozwańczy król Albanii, artysta totalny, który nie wstydzi się mówić o sobie: "gdyby nie muzyka, wciąż kradłbym portfele". Na miękkiej kanapie salonu "Demakijażu" zasiądzie też jedna z największych operowych div - Polka, której pożądają najwspanialsze operowe sceny: Aleksandra Kurzak - sopranistka, żona i matka. Nawet tak skrajnie różni bohaterowie po demakijażu Krzysztofa Ibisza stają się bliscy, normalni, zaskakująco znajomi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×