"Demakijaż". Elżbieta Zapendowska gościem Krzysztofa Ibisza w finale programu [WIDEO+ZDJĘCIA]

W finale programu "Demakijaż", gościem Krzysztofa Ibisza będzie Elżbieta Zapendowska. Co zdradzi jurorka "Idola"?

Multimedia

"Demakijaż" - Polsat Cafe, wtorek, 27 czerwca 2017, godz. 22:00

Gościem Krzysztofa Ibisza będzie Elżbieta Zapendowska czyli najbardziej znana i ceniona specjalistka od emisji głosu w Polsce. Szkolenia wokalne przeszli u niej m.in. artyści musicalu „Metro”, Edyta Górniak czy Doda. Zasiadała w Jury wielu muzycznych talent show – „Jak Oni śpiewają”, „Must Be the Music. Tylko muzyka” czy „Idol” - które były emitowane na antenie telewizji Polsat.

Mówi o sobie „Jestem niezależna, szczera i ślepa”, jednak słuch ma znakomity i w ciągu chwili potrafi ocenić czy ktoś ma talent.

Danuta Stenka o szkole teatralnej i swoim mężu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Krzysztof Ibisz: Czy żeby uczyć śpiewu to Trzeba dobrze śpiewać czy nie?
Elżbieta Zapendowska: Ja na pewno dobrze nie śpiewam, ale mam świetny słuch. Często jest tak, że nauczyciele, który dobrze śpiewają pokazują jak należy śpiewać i uczniowie bezwiednie zaczynają ich kopiować. A to nie o to chodzi, sęk w tym aby swoim śpiewem zainteresować kogoś, wciągnąć. Są ludzie którzy ładnie śpiewają, ale nie wzbudzają w nas emocji, a są tacy, którzy śpiewają brzydziej ale zastygamy, zapominamy o wszystkim i nas wmuruje w fotel i patrzymy na osobę śpiewającą jak na jakieś zjawisko.

Elżbieta Zapendowska opowie Krzysztofowi Ibiszowi o swoim życiu prywatnym, ale także o tym, jak się współpracuje z gwiazdami. Nie możecie tego przegapić – ostatni odcinek 4. Sezonu programu „Demakijaż” już we wtorek, 27 czerwca o g. 22:00 na antenie Polsat Cafe.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×