Disco pod Gwiazdami 2019 - kiedy i gdzie oglądać w TV? Joanna Liszowska i Michał Koterski prowadzącymi!

Już 3 i 4 sierpnia Województwo Podlaskie i Telewizja Polsat zapraszają na szóstą edycję Disco pod Gwiazdami! Ta kultowa impreza dla wszystkich fanów największych przebojów disco, tym razem odbędzie się w samym sercu Podlasia – na terenie Politechniki Białostockiej.

Multimedia

Disco pod Gwiazdami 2019 - kto wystąpi?

Disco pod Gwiazdami to impreza, na której zawsze królują wielkie gwiazdy i wielkie przeboje. W sobotę, 3 sierpnia, na białostockiej scenie, czas na miłość w polskim wydaniu, a wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, Miły Pan i jego łączne 142 miliony odsłon na YouTubie, Mezo, Chłopaky. Drugiego dnia wydarzenia, 4-ego sierpnia miłość i muzyka rusza na podbój świata - swoimi występami imprezę uświetni międzynarodowa mieszanka gwiazd: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, Captain Jack, AronChupa z miliardem odsłon na youtubie, Arash, Fragma, Brave, Bellini. Jak widać, organizatorzy zaprosili do współpracy wielu artystów, których muzyka nie tylko porywa tłumy, ale też potrafi w sobie rozkochać.

W tym roku postawiliśmy na miłość, bo to temat, który od zawsze łączy się z muzyką i łączy nas ludzi, bez względu na wszystko. Dlatego też zarówno w dniu polskim jak i zagranicznym motyw miłości będzie tym najważniejszym.

Maryla Rodowicz miała być jednym z Trenerów. Dlaczego jednak nie zobaczymy jej w programie?Zobacz więcej

Co więcej każdy z polskich artystów oprócz swoich największych przebojów zaprezentuje przygotowaną specjalnie na Disco pod Gwiazdami nową wersję kultowej piosenki o miłości. Na scenie razem z Dodą „Odkryjemy miłość nieznaną”, Mezo zaśpiewa, że „Kochać , jak to łatwo powiedzieć” a Feel specjalnie dla widzów przygotuje „Wielką miłość”.

Cieszę się, że impreza, którą po raz szósty będę miała przyjemność reżyserować, zawitała do Białegostoku. Mam nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Dlatego już teraz zapraszam całe Podlasie, na największą dyskotekę. Kochajmy się i bawmy razem pod gwiazdami”- mówi Gabriela Dworniak, reżyser i współtwórca całego przedsięwzięcia.

Poprzednie edycje Disco pod Gwiazdami przyciągały tłumy widzów nie tylko przed scenę, ale również przed ekrany telewizorów. Według danych Nielsen Audience Measurement poprzednich 5 edycji nadawanych w Telewizji Polsat, obejrzało w sumie ponad 15 milionów widzów. To jest więc już tradycja, aby w sierpniu bawić się z Disco pod Gwiazdami.

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach z mężem przed treningami do programu! Gdzie pojechali?Zobacz więcej

Disco pod gwiazdami - kiedy i gdzie oglądać?

Szóstą edycję Disco pod Gwiazdami poprowadzi niezwykle charyzmatyczny i wybuchowy duet prowadzących: gorąca i spontaniczna Joanna Liszowska oraz szalony i nieprzewidywalny Michał Koterski. Intrygujące kulisy koncertu pokaże w sieci na żywo znana podlasianka, królowa Instagrama - Laura Mancewicz.

Disco pod Gwiazdami w sobotę i niedzielę, 3 i 4 sierpnia, o godz. 20:05 w Polsacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×