Do drugiej edycji "Rolnik szuka żony" mogą zgłaszać się kobiety!

Telewizja Polska rozpoczęła poszukiwania uczestników do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Tym razem, mile widziane są także kobiety.

Multimedia

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w castingu do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej rolnikszukazony.tvp.pl, podając m.in. dane kontaktowe, wiek i stan cywilny. Do zgłoszenia należy dołączyć swoją fotografię. Producenci skontaktują się z wybranymi osobami i zaproszą je do kolejnego etapu castingu.

CZYTAJ TAKŻE: "ROLNIK SZUKA ŻONY" 2.11.2014, ODCINEK 9. KOGO WYBRALI ROLNICY? [ZDJĘCIA] FINAŁ PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" PRZESUNIĘTY. KIEDY BĘDZIE?

Telewizja Polska zaznacza, że do programu mogą zgłaszać się nie tylko mężczyźni. O tym, czy w drugiej edycji programu pojawią się kobiety, które szukają męża, zdecyduje ilość nadesłanych aplikacji.

  • Zasadniczo do programu poszukujemy mężczyzn, ale jeśli zgłoszą się także kobiety to będziemy bardzo zadowoleni - czytamy wypowiedź Jacka Rakowieckiego, rzecznika prasowego TVP w serwisie Wirtualnemedia.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×