„Doda. 12 kroków do miłości”. Doda w końcu pokazała ukochanego! Dariusz Pachut to były partner Doroty Gardias

Doda w końcu jest szczęśliwa? Wiele na to wskazuje! Jedna z najlepszych polskich wokalistek właśnie pochwaliła się zdjęciem, na które czekało wielu, bowiem na fotografii obecny jest... nowy ukochany Dody! Dariusz Pachut to prawdziwy przystojniak!

Multimedia

Doda w końcu pokazała ukochanego! Dariusz Pachut to były partner Doroty Gardias

Doda w ostatnich miesiącach jest na ustach wszystkich. Nie dość, że wydała nową płytę pt. „Aquaria”, która została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy, to jeszcze na antenie telewizji Polsat oglądać mogliśmy program „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym Doda próbowała szukać miłości.

Niestety, Dorota Rabczewska w show „Doda. 12 kroków do miłości” tytułowej miłości nie znalazła, a każdy z jej kandydatów okazał się rozczarowaniem, aczkolwiek w ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że miłość Doda znalazła poza programem! Zaiskrzyło między nią a mężczyzną, którego znała już wcześniej.

O wywiadzie Dody i Wojewódzkiego mówili wszyscy. Teraz wiadomo, dlaczego Rabczewska przerwała rozmowę! Granica została przekroczona?Zobacz więcej

Dzisiaj już wiemy, kim jest nowy ukochany Dody! Piękna wokalistka, która właśnie przebywa na wakacjach w Wietnamie, postanowiła wykorzystać ten moment, aby pochwalić się wybrankiem swojego serca!

Nowym ukochanym Dody jest Dariusz Pachut, który wcześniej, jak przypomina Interia, związany był z Dorotą Gardias. Dariusz Pachut ma 36 lat, jest prawdziwym przystojniakiem i sam o sobie pisze, że jest uzależniony od endorfin. Mężczyzna zachęca swoich obserwatorów do aktywnego trybu życia.

Pasują do siebie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lusi (gość)

    Jak widać Doda i jej nowy partner lubią przechodzony towar

    24.11.2022 19:14
  • True (gość)

    Narzeczony na 2 lata,a później wieszanie na nim psów i oskarżeń,taką to miłość.Dużo krzyku na chwilę i po sprawie.

    24.11.2022 13:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×