"Dom grozy: Miasto Aniołów". Serial z Natalie Dormer skasowany po jednym sezonie. Dlaczego?

Stacja Showtime skasowała "Dom grozy: Miasto Aniołów" po zaledwie jednym sezonie. Produkcja z Natalie Dormer w roli głównej nie doczeka się kontynuacji. Dlaczego?

Multimedia

Serial "Dom grozy: Miasto Aniołów" skasowany

Nie będzie nowych odcinków serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów". Spin-off popularnej brytyjskiej produkcji nie spodobał się widzom. Kiepskie recenzje i marna oglądalność sprawiły, że stacja Showtime skasowała "Penny Dreadful: City Of Angels". Przypominamy, że polska premiera serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" odbyła się 27 kwietnia br. na HBO GO. Serial wciąż można obejrzeć w serwisie.

Kolejna gwiazda "Gry o tron" pojawiła się na planie serialu Netflixa!Zobacz więcej

O czym jest "Dom grozy: Miasto Aniołów"? Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles w 1938 roku. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę, która odzwierciedla bogatą historię Los Angeles: poczynając od budowy pierwszych autostrad, przez przywiązanie do folkloru meksykańsko-amerykańskiego, niebezpieczne działania szpiegowskie III Rzeszy, po początki radiowej ewangelizacji. Wkrótce Tiago i jego rodzina muszą zmierzyć się z potężnymi siłami, które zaczynają im zagrażać.

"Dom grozy: Miasto Aniołów" to kontynuacja serialowej historii "Dom grozy" ("Penny Dreadful"), której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem odtwórcami głównych ról w są m.in. Natalie Dormer (serial HBO "Gra o tron"), Daniel Zovatto ("Lady Bird") oraz Nathan Lane (serial "Współczesna rodzina"), a twórcą produkcji jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan ("Aviator").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×