"Dom marzeń" 2. sezon, odcinek 12. FINAŁ! Kto wygrał dom na warszawskim Wilanowie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek czy Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin? Kto zdobył "Dom marzeń"?

Multimedia

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek oraz Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin zostali wybrani przez pozostałych uczestników na finalistów "Domu marzeń". Ula Chincz i Filip Chajzer poprowadzili uroczysty finał programu prosto z domu wybudowanego przez uczestników.

Na początku widzowie mogli wspominać drogę dwóch par do finału programu. Następnie uczestnicy mieli po 30 sekund, aby zachęcić widzów do głosowania właśnie na nich.

Finałowe pary wybrane! Kto wygra Dom Marzeń? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sebastian Karpiel-Bułecka był pierwszym gościem "Domu marzeń". Wokalista przyznał, że dom jest przestronny i gustownie urządzony. Co więcej, zwycięzcy będą sąsiadem artysty!

Maciek i Klaudia wyznali, że gdyby wygrali ten dom, to wówczas mogliby dać dach nad głową potrzebującym zwierzętom.

Marta i Damian pokazali pokoje, które przygotowali dla przyszłego potomstwa. Para wyznała także, że mają już wybrane imiona dla dzieci.

Następnie w "Domu marzeń" pojawili się uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Wszyscy zgodnie przyznali, że nie czują się przegrani i cieszą się, że wzięli udział w show.

Oczekiwanie na wyniki umilił występ zespołu Zakopower.

"Dom marzeń" wygrali Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • baton (gość)

    Ja tam byłem ten dom należał się Adze i Mirkowi baton

    17.02.2018 18:23
  • facet (gość)

    Dobrze,że ta paskudna i fałszywa Marta nie wygrała tego domu

    04.09.2017 08:12
  • syll (gość)

    Wy idjoci czy biedny czy bogaty to jedno co wam zal pupy sciska ze wygrali bogavze i dobrze niech majom jeszcze wiencej. BRAWOOOO

    03.09.2017 21:12
  • syll (gość)

    Wy idjoci czy biedny czy bogaty to jedno co wam zal pupy sciska ze wygrali bogavze i dobrze niech majom jeszcze wiencej. BRAWOOOO

    03.09.2017 21:11
  • ja (gość)

    Moim zdaniem dobrze sie stało bo pani marta jest bardzo wścibska.

    03.09.2017 19:43
  • Szkoda że nie Marta i Damian. (gość)

    Marta i Damian powinni wygrać bo widać że im bardziej potrzebny był by ten dom tamci i tak lepszy by mieli start bo z bogatych domów pochodzą.Bogatym zawsze jest lepiej.

    03.09.2017 12:18
  • Alina (gość)

    Ustawka. Widać z daleka. Przecież oni nawet nie są prawdziwą parą, tylko taka szopka na potrzeby programu.

    03.09.2017 09:25
  • AS (gość)

    Uważam, że ten program jest bezsensu, ponieważ wygrani nie będą w stanie utrzymać tego domu!!! Ci wszyscy ludzie z tego programu z reguły mieszkają gdzieś po kontach u rodziny itp. a tutaj przyjdzie im utrzymywać taki dom. Zaraz będzie wystawiony do sprzedaży jak ten z pierwszej edycji!!!!!!!!!

    02.09.2017 03:53
  • GOŚĆ (gość)

    NA MARTĘ I DAMIANA GŁOSOWAŁAM ALE WYGRANEJ PARZE GRATULUJĘ

    01.09.2017 15:25
  • Nie fer (gość)

    Tamta para co odpadła powinna wygrać bo oni cha dziecko@ ta żmija i rudy dupek cha paść zwierzęta debile zwierzynie c będą robić

    01.09.2017 10:20
  • elka (gość)

    BRAWO WAM kibicowałam, skromni,normalni, sympatyczni WYPRACOWALIŚCIE TO!! życzę szczęścia na dalszą drogę życia Waszą i zwierzaków!!!!

    01.09.2017 10:07
  • Klara (gość)

    Wygrała para, której kibicowałam. Może im łatwiej przy wsparciu rodziny utrzymać dom. Druga para miła, ale bez kasy, więc tylko sprzedać by mogli i kupić sobie mieszkanie, a resztę przeznaczyć na życie. Bo do przedsiębiorczości im sporo jeszcze brakuje.

    31.08.2017 20:58
  • kamip (gość)

    i dobrze ze to klaudia i maciek wygrali ten dom

    31.08.2017 20:19
  • Lol (gość)

    Maciej i Klaudia gratulacje

    31.08.2017 18:20
  • Opo (gość)

    Źła para

    31.08.2017 17:11
  • monika (gość)

    Wyslalam 20 sms na moich ulubiencow i wygrali!!!

    31.08.2017 16:59
  • Jw (gość)

    Szkoda powinni wygrać Marta i Damian

    31.08.2017 16:01
  • anka (gość)

    Super że wygrali,bardzo im kibicowałam,mam nadzieję,że słowa dotrzymają i ich ogród szybko zapełni się zwierzaczkami.Marta wg.mnie jeszcze nie dojrzała ani do związku ani do domu za 2,5 miliona.

    31.08.2017 13:21
  • Kama (gość)

    To Marta i Damian powinni byli wygrac.Tak jak w poprzedniej edycji wygraly osoby z wlasnymi domami. Bravo TVN