„Dom Wróżek: ponad zmysłami” reality show z udziałem wróżek w TV Puls!

Już w środę, 8 kwietnia o godz. 21:50, TV Puls rozpocznie emisję pierwszego w historii polskiej telewizji reality show z udziałem wróżek - „Dom Wróżek: ponad zmysłami”.

Multimedia

Tego jeszcze nie było. „Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci – w jednym domu zgromadzą się niebanalne postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje, zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani, by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w „domu wróżek”, przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez czujne oko kamer telewizyjnych. Czeka ich mnóstwo zadań i wyzwań, mających na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności.

Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników. Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka - Oriana, trenerka personalna – Barbara Hajduk oraz socjolog – Janusz Bujko. Program poprowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.

„Dom Wróżek: ponad zmysłami”:

Premiera: 8 kwietnia, godz. 21:50

Emisja premierowych odcinków: w każdą środę, zaraz po filmie, ok. godz. 22:00

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    ja też czekam cierpliwie, dzisiaj będą już w domu więc powinno się coś dziać. Mają jakieś zadania dostać od prowadzących.

    15.04.2015 17:24
  • Marek (gość)

    Sporo dziwnych osób się przewinęło, ale te wybrane wydają się całkiem spoko. No zobaczymy co drugi odcinek zaoferuje. Nie mogę się doczekać.

    12.04.2015 17:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×