"Dom z papieru 4". Kolejna zapowiedź nowych odcinków! Już wiadomo, co stanie się z Nairobi?

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź 4. części "Domu z papieru". W nowym materiale promocyjnym kluczowa wydaje się ostatnia scena, z Nairobi w roli głównej. Co czeka ranną członkinię gangu Profesora?

Multimedia

Na 10 dni przed premierą 4. części "Domu z papieru" Netflix wypuścił kolejną zapowiedź nowych odcinków. Teaser umiejętnie buduje napięcie i stopniowo uchyla rąbka tajemnicy w kwestii dalszych losów Nairobi (Alba Flores), która budzi się w nim z maską tlenową na twarzy. Czy udało się jej przeżyć postrzał snajpera? Tego dowiemy się 3 kwietnia, bo własnie wtedy na Netflix pojawi się 4. część "Domu z papieru".

12 pytań, na które musi odpowiedzieć 4. sezon "La Casa de Papel"Zobacz więcej

Oprócz walki o życie Nairobi, w nowych odcinkach rabusie będą musieli zmierzyć się z kolejnym wrogiem. Gandía, szef ochrony Banku Hiszpanii uwolni się i spróbuje pomóc władzom powstrzymać złodziei.

Wiadomo, że na początku nowych odcinków "La casa de papel" będzie panował chaos. Profesor będzie przekonany, że Lizbona nie żyje, Nairobi będzie walczyć o życie, podobnie zresztą jak reszta gangu. Ekipa Profesora w nowych odcinkach zostanie wystawiona na najtrudniejszą próbę. Czy wyjdą z niej zwycięsko?

Odliczanie do premiery 4. części "Domu z papieru" znajdziesz w linku poniżej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×