"Dom z papieru" - 4. sezon powstanie? Kolejna część hiszpańskiej produkcji Netflixa jest już pewna?

Premiera 3. części serialu "Dom z papieru" dopiero 19 lipca, ale w mediach pojawiły się już informacje dotyczące kolejnej odsłony hiszpańskiej produkcji Netflixa. Czy powstanie 4. sezon "Domu z papieru"? Sprawdźcie najnowsze plotki na temat hitowej historii o grupie złodziei!

Multimedia

Profesor i jego ekipa wracają z 3. częścią serialu "Dom z papieru" już 19 lipca br. Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzyma w nowych odcinkach wiadomość o tym, że jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych będzie zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego napadu — największego, jaki można sobie wyobrazić.

Zwiastun nowych odcinków hitu Netflix! Bohaterowie szykują jeszcze większy napad?Zobacz więcej

4. część "Domu z papieru" powstanie?

Na chwilę przed premierą 3. części "Domu z papieru" w mediach pojawiła się interesująca informacja. Według przecieku serial autorstwa Alexa Pina i wyreżyserowany przez Jesúsa Colmenara doczeka się kolejnej odsłony. Wątki w debiutującej na Netflix już 19 lipca części nie zostały bowiem w pełni rozwiązane. Wiadomość ta ma pochodzić z konferencji prasowej, podczas której twórca "La casa de papel" miał potwierdzić rozpoczęcie prac nad 4. częścią przygód gangu Profesora.

W 3. sezonie "Domu z papieru" na planie ponownie spotkali się: Álvaro Morte, Pedro Alonso, Úrsula Corberó, Jaime Lorente, Alba Flores, Miguel Herrán, Esther Acebo, Itziar Ituño, Darko Peric, Enrique Arce, Kiti Mánver, Juan Fernández, Mario de la Rosa, José Manuel Poga i Fernando Cayo. Do znanej widzom obsady dołączyli także Najwa Nimri, Rodrigo de la Serna, Hovik Keuchkerian i Luka Peros.

Polski piłkarz w reklamie nowych odcinków serialu Netflixa!Zobacz więcej

Warto przypomnieć, że Alex Pina podpisał z Netflixem umowę na wyłączność. Hiszpan pracuje już nad kolejnym serialem na czerwonej platformy. Szczegóły tej produkcji nie są jednak na razie znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • no nieźle (gość)

    "Zjeb*li tą trzecia część. Skończyło się w najbardziej interesującym momencie i nie wiadomo czy wyszli z tego skarbca. Jestem zawiedziony 3 częścią." Pierwszy raz obejrzałeś/aś jakiś serial lub naprawdę poziom twojej inteligencji jest na dnie.

    21.07.2019 18:43
  • Użytkownik (gość)

    Zjeb*li tą trzecia część. Skończyło się w najbardziej interesującym momencie i nie wiadomo czy wyszli z tego skarbca. Jestem zawiedziony 3 częścią.

    20.07.2019 09:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×