"Dom z papieru". Neymar w 3. sezonie serialu Netflixa. Piłkarz został wycięty, ale sceny z jego udziałem wklejono już z powrotem!

Neymar, a właściwie Neymar da Silva Santos Júnior zagrał w 3. sezonie "Domu z papieru". Brazylijski piłkarz został jednak wycięty z serialu po tym, jak oskarżono go o gwałt. Kiedy zarzuty wobec niego zostały oddalone, Netflix postanowił dokleić sceny z Neymarem. W którym odcinku pojawia się gwiazdor Paris Saint-Germain?

Multimedia

Neymar w 3. sezonie "Domu z papieru"

Brazylijski piłkarz i gwiazdor francuskiego klubu Paris Saint-Germain wystąpił gościnnie w 3. sezonie serialu "Dom z papieru". Na chwilę przed premierą, Neymar został jednak oskarżony o gwałt przez brazylijską modelkę Najilę Trindade, a Netflix zdecydował się usunąć z "La casa de papel" sceny z jego udziałem. Pod koniec lipca br. biuro prokuratora generalnego w Sao Paolo potwierdziła, że zarzuty wobec gwiazdy piłki nożnej zostały oddalone, a sprawa domniemanego gwałtu została przez nich zamknięta.

Na informację szybko zareagował Netflix, który zdecydował się dokleić sceny z Neymarem. W którym odcinku 3. sezonu "Domu z papieru" pojawia się gwiazdor Paris Saint-Germain? Neymar pojawia się w dwóch epizodach. W 6. odcinku możemy go oglądać w 3:48 minucie. Z kolei w 8. odcinku jest to 1:59.

Koniec zdjęć do 4. sezonu! Co czeka złodziejów w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Trzeci sezon "Domu z papieru" spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem widzów. Wielki skok Profesora i jego ekipy obejrzano już w ponad 34 mln gospodarstw domowych. Netflix zdecydował się kontynuować historię genialnego Profesora i jego ekipy. Szczegóły nowych odcinków pozostają jednak nieznane. Data premiery 4. sezonu "Domu z papieru" nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że będzie to w pierwszym kwartale 2020 roku.

W oczekiwaniu na nowe odcinki sprawdźcie seriale podobne do "La casa de papel"!

TOP 10 seriali, które powinien obejrzeć fan "La Casa de Papel"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×