Dominika Gwit i jej niewiarygodna metamorfoza. Aktorka długo walczyła o szczupłą sylwetkę. Tak się zmieniała

Dominika Gwit, aktorka znana m.in. z "Przepisu na życie" i "Galerianek", kończy właśnie 33 lata. Kilka lat temu głośno było o jej niewiarygodnej przemianie. Aktorka chudła na oczach milionów widzów. Dopadł ją jednak efekt jojo, ale udało jej się pokochać i w pełni zaakceptować samą siebie. Zobacz, jak zmieniała się Dominika Gwit.

Multimedia

Dominika Gwit urodziny. Gwiazda "Singielki" kończy 33 lata

Dominika Gwit to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd i prawdziwa osobowość telewizyjna. Urodzona 22 czerwca 1988 r. w Gdyni aktorka, swoją karierę rozpoczynała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Popularność przyniosła jej rola Kai z głośnego filmu Katarzyny Rosłaniec pt. "Galerianki". Później przyszły role w serialach TVN: "Przepis na życie" i "Singielka". Gwit przez pewien czas działała także w obszarze mediów i public relations. Wydała również książkę pt. "Moja droga do nowego życia", w której opisała swoją walkę z nadwagą.

To właśnie o jej niesamowitej przemianie w 2015 roku rozpisywały się wszystkie portale plotkarskie. Gwit długo walczyła z otyłością, ale schudła wtedy ponad 50 kilogramów. Cała Polska zachwycała się jej metamorfozą. -Miałam 3. stopień otyłości i postanowiłam powalczyć o swoje zdrowie - mówiła w "Fakcie".

Dominika Gwit rozebrała się w słusznej sprawie. "Długo się nie musiałam zastanawiać"Zobacz więcej

Dominika Gwit metamorfoza

Dominika Gwit szybko schudła i czuła, że osiągnęła swój cel. Nawet teraz, po efekcie jojo, motywuje ludzi do zmian i często porusza temat poczucia własnej wartości.

No i stało się. Stoi przed Wami 33-letnia kobieta. Jestem piękna, szczęśliwa, mądra, inteligentna, spełniona. Kocham siebie. Ale nie jestem idealna, bo ideałów nie ma. I dobrze mi z tym. Największym moim sukcesem jest to, że patrząc na siebie w lustrze - uśmiecham się. Lubię to robić. Jestem z siebie dumna i pogodzona ze sobą. Kocham świat, kocham Ludzi. Dziękuję Wam, że tu ze mną jesteście - napisała na Instagramie w dniu swoich 33. urodzin.

Dziś Dominika Gwit jest szczęśliwą mężatką. Swoich fanów zaraża pozytywną energią i urokiem. Zobaczcie w galerii, jak przez lata zmieniała się Dominika Gwit.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Polecam Braci Rodzeń na fb, instagramie i youtube. Cudni lekarze, którzy odkłamują przesądy światłoćmiące i nareszcie pomagają skutecznie zwalczyć choroby metaboliczne .

    27.06.2021 11:57
  • Mama (gość)

    Kłamie. Moja córka otyła. Ciągle skarży się, że przez otyłość nie może się swobodnie bawić z dziećmi. Kolana bolą bo obciążone wagą. Żadne ubranie dobrze nie leży na sylwetce. Więc gdzie tu szczęście

    26.06.2021 21:02
  • Anka (gość)

    Nie wierzę w to co Pani Dominika pisze o samoakceptacji. Sama jestem osobą otyłą i wiem, że codziennie myśli o tym, że chciałaby być szczuplejsza. Żadna otyła osoba patrzącą na siebie w lustro nie czuje dumy i zadowolenia. Po co pisać takie rzeczy? Po co się oszukiwać?

    26.06.2021 16:11
  • Piotrek (gość)

    Walka z nadwagą bardzo trudna?! 😅🤣😂 Na początku marca ważyłem 104 kg (bmi 34), teraz 83 kg (bmi 27) i szybko dalej schodzę z wagi. Trzeba po prostu chcieć

    26.06.2021 15:11
  • Agnieszka (gość)

    Dajcie spokój tej dziewczynie. Widzicie się w lustrze. Czy jesteście ideałami?

    26.06.2021 12:25
  • Stachu (gość)

    A kto to wogóle jest że o niej piszecie ? Pseudo aktoreczka która zagrała jakieś dwie drugoplanowe rólki ?!?! Dajcie już spokój z pisaniem o tej przemądrzałej i zarozumiałej babie !!!!!!!!

    26.06.2021 06:06
  • Józia (gość)

    Jeśli jej nie przeszkadza, że jest przy kości to co tu się czepiać, jej życie niech bierze ile się da z niego i jest szczęśliwa.A głupie komentarze o jej otyłości zostawmy dla siebie.Róznie w życiu jest może akurat choruje na coś a my złośliwi ludzie ja tylko dobijamy.Podziwiam że jest taka śilna i twarda w czasach gdy każdy ma coś do powiedzenia nie na swój temat.Pozdrawiam

    25.06.2021 17:22
  • J34 (gość)

    Nie widzę żadnej metemorfozy jak była tłusta, niezgrabna i zaniedbana taką zostala

    25.06.2021 17:06
  • Niestety (gość)

    Bardzo niezdrowa otyłość, zachwalanie samej siebie tu nie pomoże.

    25.06.2021 14:27
  • Pfff (gość)

    Samochwała w kącie stała...

    25.06.2021 14:24
  • Mammamija (gość)

    Jak widać zdrowie przestało się dla niej liczyć

    25.06.2021 13:59
  • Na diecie (gość)

    A co ma niby innego mówić . Że nie może na siebie patrzeć? Super że się akceptuje ale to nie zmienia faktu że jest otyła i to nie jest zdrowe.

    25.06.2021 11:36
  • Arls (gość)

    Karykatura i zboczeniec który usiłuje ją dosiadać

    25.06.2021 10:42
  • *_* (gość)

    Normalny facet takiej świnki pigi nie ruszy nawet po pijaku...niewiarygodne, że są organizmy, które z miłości do lodówki aż tak się deformują, dramat!!!

    24.06.2021 18:27
  • Oli (gość)

    Każdy wygląda jak mu pasuje,jak ktoś jest miły,fajny i wesoły to jest najważniejsze 😉 mnie tam nie interesuje jak kto wygląda 👍👍 pozdrawiam szczupłych i tych z większym ciałkiem🙂

    24.06.2021 14:42
  • Mario (gość)

    Głupie zarozumiałe babsko

    24.06.2021 12:47
  • Igor (gość)

    Nie macie już o kim pisać ?

    24.06.2021 12:43
  • Jestem sobą (gość)

    Czemu każda kobieta musi być szczupła ? Dlaczego tego się wymaga od kobiet , mężczyzn nikt tak nie wyśmiewa , nie mówią im co mają robić jak wyglądać , zacznijmy się nawzajem akceptować a świat będzie lepszy , po co sobie wbijać szpile ta za chuda ta za gruba za niską za wysoka itd dalej trzeba się pogodzić z tym że ludzie są różni inny nie znaczy gorszy !

    24.06.2021 07:48
  • Mika (gość)

    Strzala powiem krotko piszesz glupoty sa otyli ale chorzy nie knury ktos kto tak pisze doskonale wie kto to knur

    23.06.2021 19:47
  • K2rbak (gość)

    Za dużo się myśli o wyglądzie w dzisiejszym społeczeństwie.

    22.06.2021 21:06
NowszeStarsze