"Domowe rewolucje". Dorota Szelągowska poprowadzi nowy program!

TVN pracuje nad nowym programem wnętrzarskim "Domowe rewolucje". Prowadzącą została oczywiście Dorota Szelągowska, którą można oglądać w programach "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie" i "Polowanie na mieszkanie".

Multimedia

Niedawno media obiegła wiadomość, że TVN pracuje nad polską edycją amerykańskiego programu "Extreme Makeover". "Super Express" dowiedział się, że stacja rozważa dwie kandydatki do roli prowadzącej: Małgorzatę Rozenek-Majdan i Dorotę Szelągowską.

Jak się okazuje TVN planuje nowy autorski program, "Domowe rewolucje", w którym remontowane będą całe mieszkania, a nie pojedyncze pomieszczenia. Gospodynią show została Dorota Szelągowska, którą oglądać można także w takich produkcjach jak "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie" i "Polowanie na mieszkanie".

CZYTAJ TAKŻE:
"POLOWANIE NA MIESZKANIE". NOWY PROGRAM DOROTY SZELĄGOWSKIEJ W TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"POLOWANIE NA KUCHNIE". DOROTA SZELĄGOWSKA RADZI, JAK URZĄDZIĆ KUCHNIĘ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nie przygotowuję polskiej wersji "Extreme makeover" - "Domowe rewolucje" to po prostu rozszerzone wersje DWU czy PnM. Metamorfozie zostaną poddane całe mieszkania. Nie burzymy domów, nie budujemy nowych. Zmieniamy Wasze wnętrza, a format się tworzy, więc będzie całkiem nowiutki :) - napisała na swoim profilu na Facebooku Dorota Szelągowska.

"Domowe rewolucje" będzie można oglądać na antenie HGTV, a emisja zaplanowana jest na 2017 rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • finansowe (gość)

    Otrzymałem dziś wsparcie finansowe w wysokości 100 000 € od prywatnej instytucji, która skontaktowała się z nimi canoorlando11@gmail.com. Skontaktuj się z nim. Jestem pewien, że Pan Orlando Cano ci pomoże.

    20.09.2019 00:39
  • Gosia i Kasia (gość)

    Witam i pozdrawiam Panią Dorotkę! 🤗 Razem z koleżanką chciałybyśmy zgłosić się do Pani programu prowadzimy gabinet piękności i chciałybyśmy aby nasze klientki/ci czuły się u nas jak Królowe i tutaj leży problem mamy serce i głowę wypełnione różnymi pomysłami ale nie potrafimy się za to zabrać więc potrzebujemy pomocy takiej mądrej i profesjonalnej osoby jak Pani!! Będziemy cierpliwie czekać G&K kontakt do nas goslawaha@interia.pl

    25.01.2019 11:57
  • Beata P. (gość)

    Witam. Chciałabym zgłosić do programu małe mieszkanie - 2 pokoje ze ślepą kuchenką, które zamieszkuje moja teściowa. Jest to mieszkanie, które od wielu lat nie było remontowane i wiem, że nigdy przez moją teściową nie będzie wyremontowane, bo jej na to po prostu nie stać. Kontakt: becia.p@onet.pl

    22.01.2019 11:37
  • Monika (gość)

    Pani Dorotko Proszę o pomoc nie mam pieniedzy na wykończenie mieszkania kupiłam wzięłam ogromny kredyt i zabrakło na resztę Ząbki monia-waw@wp.pl

    01.09.2018 11:35
  • kasia567229@wp.pl (gość)

    Pani Doroto mamy razem córkami takie pytanie, czy powstanie kiedykolwiek program o wykończeniu poddaszy , otóż pobudowaliśmy dom mieszkamy na dole w bliźniaczym domku w Płocku, jednak poddasze jest nie podzielone i brak kompletnie pomysłu na wykończenie góry. Prosimy o pomoc jeśli jest taka moliwość.

    01.07.2018 11:18
  • |Kasia (gość)

    proszę o pilny kontakt kasia.kwal@onet.pl

    22.06.2018 20:20
  • witam Panie Doroto nie mam pojecia jak dostać się do programu i jak się z Panią skontaktować ale w ze chciałabym Panią widzieć w moim domku i prosić o pomoc w jego urządzeniu jestem fanka Pani pomysłów uwielbiam oglądać Pani programy dlatego zapraszam Panią do mnie tel. kontaktowy 515154914 pozdrawiam (gość)

    Pozdrawiam

    19.02.2018 22:31
  • Magdalena (gość)

    Witam Jestem wdową z trójką dzieci 17,14 ,4 lata mamy mieszkanie 30m w carskich blokach . Mieszkanie jest wysokie i ma antresole , strome schody są niebezpieczne dla córki. Ja jestem przewlekle chora samej jest mi bardzo ciezko. Niech Pani nas odwiedzi i sama zobaczy

    21.01.2018 18:14
  • Sylwia Cierzuch (gość)

    Witam Mam mieszkanie 52 metrów 2 pokoje i kuchnie niestety zachorowałam na kręgosłup i potrzebuje osobnej sypialni nie wiem jak to rozplanować . Potrzebuje Pani pomocy. Pozdrawiam Sylwia

    20.01.2018 21:52
  • Anna (gość)

    Witam serdecznie. W marcu br zakupilismy mieszkanie w kredycie. Mieszkam z mezem i 2 letnia coreczka. Mieszkanie wymagało generalnego remontu. Kazde z pomieszczen remontowalismy sami z pomoca rodziny i przyjaciół. Zadne z nas nie jest fachowcem ale wyszło (wiadomo nie patrzac fachowym okiem calkiem niezle. Wiadomo sa jakies niedociagniecia ale cieszymy sie ze w koncu mamy vos swojego i trzeba liczyc sily na zamiary. Nie stac nas na ekipe remontowa poniewaz tylko maz pracuje a ja narazie siedze zwygrają corka w domu. Wiadomo przy kredycie kokosow nie ma ale dajemy rade. Jedyne na czym poleglismy z powodu braku finansow i umiejetnosci to lazienka. Dziury w scianach miedzy kafelkami sa zastanawiajace. Obawiam sie czy nic tam sie nie dzieje. Staralam sie zakleic to sylikonem sanitarnym jednak on odchodzi a pod nim pojawiaja sie ciemne miejsca. Jesli jest taka mozliwosc prosilabym o pomoc w wyremontowaniu lazienki glownie ze wzgledu na dziecko. Jak mowilam wszystko w miare naszych mozliwosci juz zrobilismy jednak lazienka spędza mi sen z powiek. Prosze o kontakt majkowska86@onet.pl

    14.11.2017 11:16
  • Dorota mama sylwi (gość)

    Uwielbiam oglądać pani programy córka kupiła mieszkanie 40m na kredyt mamy mnóstwo pomysłów ale boje się ze to nie będzie spojne potrzebujemy pani pomocy Dorota-Kołomańska@WP.pl

    26.10.2017 11:31
  • Dorota mama sylwi (gość)

    Uwielbiam oglądać pani programy córka kupiła mieszkanie 40m na kredyt mamy mnóstwo pomysłów ale boje się ze to nie będzie spojne potrzebujemy pani pomocy

    26.10.2017 11:28
  • Kasia (gość)

    Chetnie zmienie stan mojego mieszkania nie duzym kosztem Warszawa na potrzeby programu:)

    16.09.2017 20:13
  • joanna (gość)

    prosze o odpowiedz na joannapogoda@interia.eu

    13.07.2017 09:58
  • joanna (gość)

    Witam kupiłam mieszkanie 60 metrów nie mam pojęcia jak je urządzić poza tym mam stare meble które chciałabym odnowić coś pokombinować lecz nie wiem jak się za to zabrać i potrzebuje pomocy

    13.07.2017 09:56
  • placek (gość)

    trzeba za to placic

    30.05.2017 09:29
  • Ewa Zarzycka (gość)

    Witam, jakie trzeba spełniać warunki aby wziąć udział w rewolucji i jaki to koszt proszę o odpowiedź na email ewazarzyckaml@wp.pl

    18.04.2017 13:01
  • izaoxy@wp.pl (gość)

    Dzień dobry. Chciałabym wziąć udział w programie. Nasze małe mieszkanie wymaga rewolucji :). Niestety nie mam pomysłu ( a właściwie zbyt wiele wykluczających się nawzajem) i umiejętności. Mieszkanie w bloku . Zapraszamy do Jeleniej Góry. Pozdrawiam.

    14.04.2017 22:04
  • Ella (gość)

    Pani Doroto

    Prowadzi Pani programy, dzięki którym daje Pani ludziom nadzieję, ze w ich życiu też wszystko może się zmienić, że można zacząć start od nowa. Programy pokazują jak z małych powierzchni wyczarować prawdziwe piękne i funkcjonalne cuda. Mam dwa pokoje, z czego jeden przedzieliłam na pół żeby podzielić się z moim młodszym synem, który lubi ćwiczyć i ma zamiłowania do przyrody; kwiatów, roślin i zwierząt, drugi pokój zajmuje starszy syn Mateusz z pasją do muzykowania i majsterkowania. Ja kocham zacisze, piękny widok za oknem, z miejscem do pisania, decoupage i fotelem z dobrą książką. Lubie też ich wszystkich przy stole podczas wspólnych sobotnio-niedzielnych obiadów, które kocham przyrządzać. Mamy te pokoiki w typowym M-3, ale może być inaczej. Mieszkam z dwójką dorastających synów. Sama ich wychowuję. Zajmujemy mieszkanie w bloku NRD-owskim, z łazienką i kuchnią. Łazienka? Och łazienka! Tam gości raczej nie wpuszczamy :), chyba że muszą wejść :) jestem szczęśliwą 53-letnią mamą dwóch dorastających, uczących się synów i pracuje w ośrodku sportu, gdzie zajmuję się animacja sportowo-rekreacyjną. Od trzydziestu lat zajmowałam się w mniejszym lub większym stopniu animacja kulturalną i sportową wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Trochę piszę wierszy, bardziej do szuflady.W wolnych chwilach tworze kompozycje z roślin i kwiatów, Odwiedzam kwiaciarnie, gdzie, zwłaszcza w jednej spędzam długie chwile coś komponując dla siebie i znajomych dzięki uprzejmości właścicielki. I to jest moją pasją :) Pozdrawiam Panią najserdeczniej i całą ekipę, dzięki której ludzie otrzymują drugą szansę. Uwielbiam Pani programy i cieszę się razem z tymi osobami, które doświadczają metamorfozy swoich mieszkań. Pozdrawiam i zapraszam do nas, do mnie na Śląsk. Może zechce Pani i u mnie zrewolucjonizować mój mały świat?

    22.03.2017 16:06
  • ewa (gość)

    czy Pani Szelągowska czyta powyższe wpisy - chyba nie